[Video] 131109 B.A.P w Fuji TV TWO Kantame! POP

cr: jin-hwan @ tumblr | jinhwan93jp \ Do NOT reupload

ENG SUBS

Kobieta1: Specjalny wywiad z zespołem B.A.P, który daje pełne energii występy.

Kobieta2: Do programu przyszedł taki oto e-mail

Mężczyzna: Właśnie.

K: Od Seiry, 13 lat, uczennicy gimnazjum. Dziękujemy, że do nas napisałaś.

M: Gimnazjalistka? Dostaliśmy maila od tak młodej osoby?

K:  Zespół, który nazywa się B.A.P.

M: Tak.

K: „Proszę, zaproście  do waszego programu B.A.P! Ciągle o nich myślę, za dnia i w nocy”. Dziękujemy za tego maila pełnego emocji!

M: Czasami chciałbym myśleć jak gimnazjalista.

YG: Do wszystkich, którzy oglądają Kantame! Pop, witamy, jesteśmy B…
BAP: …A.P, yessir!
Napis: Specjalny wywiad: B.A.P

K: Specjalny wywiad Kantame! Pop z B.A.P!

Badman: To wojna z przestępczością / Sprzeciwimy się wszystkiemu, co jest takie samo / Oko za oko, ząb za ząb, pamiętaj te słowa / Nigdy tego nie wybaczymy

K: Mimo że wiele k-popowych zespołów śpiewa o miłości, oni śpiewają o społeczeństwie i tańczą z zacięciem – o to zdobywcy wielu nagród, koreański zespół B.A.P

Badman: Jestem złym facetem / Zamkniemy cię w ciemności / Pokażemy przerażający obraz.

Napis: Żołnierze stawiający czoła światu kpopu.

K: Zadebiutowali w roku 2012, i udało im się wybić ponad wiele innych początkujących zespołów. B.A.P oznacza Najlepsi Absolutnie Perfekcyjni, tak więc ich celem jest tworzenie absolutnie najlepszej i perfekcyjnej muzyki. Lider, który pisze też piosenki, Bang Yongguk, Himchan, Daehyun. A także Jongup, Youngjae i Zelo, czyli w sumie 6 członków

DH: Nasza muzyka to męska muzyka.

Power: Nie ma innego sposobu niż ten / Ten świat poddał się pieniądzom / Słabi umierają / w cieniu silnych /

YG: To nie jest muzyka bez znaczenia i zawartości. Ponieważ chcemy tworzyć muzykę, która będzie poruszać słuchających jej ludzi, kiedy tworzymy piosenki, chcemy, żeby miały przesłanie.

K: Piszący piosenki lider Yongguk – jaką wiadomość chciałby przekazać?

YG: Kiedy myślę o dzisiejszym społeczeństwie, wydaje mi się, że jest sporo ludzi w potrzebie i takich, którzy nie mają żadnej siły. I na odwrót: są też ludzie, którzy mają pieniądze, ale nie używają ich we właściwy sposób. Ponieważ uważam, że społeczeństwo powinno być miejscem, gdzie ludzie są równi sobie i spokojnie żyją, to oczywiście jako B.A.P staramy stać się zespołem, którzy przekaże tą wiadomość.

K: Ta grupa z wielkimi planami miała już swój japoński debiut! Wydali też w tym miesiącu drugi singiel, zaraz po pierwszym, który ukazał się w zeszłym miesiącu. Mają tez w planach trasę po arenach, jednak nie promują tylko w Japonii i w Azji, ale też w innych krajach. W tegoroczne lato odwiedzili miasta takie jak Nowy Jork i Los Angeles – w sumie cztery Amerykańskie miasta, a także Hongkong, Tajwan, Singapur oraz Tokio – wszystko w ciągu dwóch lat od debiutu.

HC: Mimo że byliśmy w Ameryce po raz pierwszy, reakcja fanów była naprawdę niesamowita.

YG: Po pierwsze, kiedy jesteś gdzieś indziej, muzyka którą słyszysz jest inna niż w Korei, a amerykanie i inni żyjący tam ludzie byli dużą inspiracją, kiedy dobrze się bawili nawet w trywialnych sytuacjach, takich jak włóczenie się i rozmawianie.

K: Wraz ze wzrostem ich wpływów po światowej trasie i repertuarem rozszerzonym o kolejne gatunki, jak się rozwinęli od koreańskiego debiutu dwa lata temu?

JU: Od naszego debiutu, biorąc pod uwagę nasze indywidualne możliwości wyrażania siebie, myślę, że teraz jesteśmy w stanie zrobić to lepiej.

YG: Niezależnie od sytuacji, nawet kiedy mieliśmy gorsze dni, udawało nam się jakoś to przetrwać. Pokonywanie tych przeszkód daje motywację do kontynuowania naszej pracy.

K: Po tym, jak zobaczyli świat, nie możemy doczekać się co tym razem będą chcieli nam przekazać poprzez swoją muzykę. To byli B.A.P.

 

© bapyessir.com #Nicole (English) | bapyessir.com & bappoland.wordpress.com #Alex (Polish)
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s