[News] Himchan z B.A.P zachwyca „Star King” umiejętnością gry na tradycyjnym bębnie

sbsstarking_himchan

Himchan z B.A.P potwierdził, że nie  ma zwyczajnie pięknej twarzy, ale w rzeczywistości jest bardzo wykształconym muzykiem w kierunku tradycyjnej koreańskiej muzyki!
W odcinku „Star King” z 5 kwietnia dał krótki występ grając na bębnie, zaskakując gości i widzów programu swoim talentem.
Himchan mimo beztroskiego i dowcipnego wizerunku , uczył się grać na tradycyjnym koreańskim bębnie od gimnazjum i w tym czasie wyszlifował swoje umiejętności. Nie tylko wystąpił z piękną fuzją, ale również zaprezentował przeróbkę „No Mercy” B.A.P, grając na bębnie i tańcząc w tradycyjny sposób.
Park Hye Mi skomentowała w zachwycie „To było naprawdę świetne. Dwuczęściowy bęben nawet nie jest głównym instrumentem, ale Himchan sprawił, że robi wrażenie. Zakochałam się w jego siedzeniu.”
Przez sześć lat idol skupiał się na grze na tradycyjnych koreańskich instrumentach, a nawet otrzymywał stypendia za swoje wysiłki. Został przyjęty do sekcji instrumentów perkusyjnych Korea National University of Arts, który jest znany z przyjmowania jedynie dwóch studentów w ciągu roku, potwierdzając poziom umiejętności Himchana.
©Soompi | Translation  Chii @ bappoland.wordpresscom & bapyessir.com
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s