[Artykuł] 140417 B.A.P atakują Nowy Jork na pierwszym przystanku ich trasy „Live on Earth 2014”

14_B.A.P_Live_in_action_new_york_city_2014_dramafeverWięcej zdjęć [TUTAJ]

B.A.P dali występ nie z tej ziemi w Nowym Jorku, pierwszym przystanku podczas ich trasy „Live On Earth 2014”, a DramaFever byli w stanie doświadczyć tej nieziemskiej sytuacji dzięki Mnet America. Rzućcie okiem na te niesamowite najważniejsze punkty show i przygotujcie się na powalenie z nóg, kiedy pojawią się w mieście blisko was!

Koncert rozpoczął się z najfajniejszym intro, jakie kiedykolwiek widziałam. Kiedy tajemniczy materiał filmowy ze „spotkania z obcymi” był grany, budowało się napięcie w fanach, póki chłopcy z B.A.P nie zaatakowali tłumów surrealistycznym pokazem umiejętności tanecznych i wokalnych. Ale pozwólcie mi pokazać, zamiast wam opowiadać! To jest nagranie obejmujące początkową część i pierwsze trzy piosenki:

http://youtu.be/Fv4XvDqYIu8

Chociaż B.A.P odwiedzili Nowy Jork po raz drugi, to był mój pierwszy koncert B.A.P i zdecydowanie nie byłam zawiedziona! Sześciu chłopców z B.A.P przewyższyło wszystkie moje oczekiwania udowadniając, że nie są jakimś przeciętnym K-popowym boysbandem. Energia pozostawała silna przez całą noc, podczas gdy kontynuowali piosenka za piosenką ku skrajnej uciesze ich „Babys”.

To rzadkie spotkać zespół, w którym każdy członek potrafi nie tylko tańczyć, lecz także jest niesamowitym piosenkarzem, ale B.A.P mają to wszystko w jednym.

Chłopcy utrzymywali perfekcyjne tempo przechodząc miedzy zestawem radosnych piosenek o wysokiej intensywności i zestawem uwodzących tłum ballad, dających tak potrzebny odpoczynek.

Każdej zmianie zestawu towarzyszyła zmiana stroju, moim ulubionym były marynarki z gwiazdami na nich oraz zwykłe, w całości białe stroje.

Byłam pod wrażeniem nie tylko ich umiejętności wokalnych, ale też ich tańca, który był bardzo zsynchronizowany i wymagał poziomu umiejętności, który rzadko widzę.

Jedynym uroczym wyjątkiem był Jongup, który często wyłamywał się, ale nie dlatego że brakowało mu umiejętności tanecznych, w rzeczywistości ma jedne z najbardziej niesamowitych umiejętności gimnastycznych i w breakdance, jakie kiedykolwiek widziałam, ale dlatego, że nie mógł powstrzymać się od fanserwisu przy pobliskich Babys. Miał też stale spojrzenie pełne czystej radości przez całą noc, znak rozpoznawczy wykonawcy, który kocha swoją pracę i fanów!

Jednymi z moich ulubionych choreografii były udawane walki między członkami zespołu. Walka na scenie, zwłaszcza podczas tańca, jest cięższa, niż wygląda!

B.A.P mieli pełną siły prezencję sceniczną, więc nikt, kto był obecny na koncercie, szybko go nie zapomni!

Trasa B.A.P “Live On Earth Tour 2014” będzie kontynuowana na świecie, a my życzymy im dużo szczęścia I kolejnego roku pełnego sukcesów. B.A.P, wróćcie do Nowego Jorku wkrótce!

 ©DramaFever | Tłumaczenie: Chii @ bappoland.wordpress.com & bapyessir.com

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s