[Video] 140509 ‚Official Kmusic’ Shoutout + wywiad B.A.P Live On Earth Australia Attack

cr: OfficiallyKmusic

wywiad:

cr: OfficiallyKmusic

MC: Jesteśmy tutaj ze wspaniałymi B.A.P. Więc witamy w Australii i dziękujemy wam bardzo wam bardzo za przyjazd do Sydney i Melbourne z okazji waszej trasy Live On Earth. Czy wyobrażaliście sobie kiedykolwiek, że przyjedziecie tutaj i czy wiedzieliście coś na temat kraju zanim przyjechaliście?

Jongup: Zawsze marzyliśmy o przeprowadzeniu trasy światowej i wyobrażaliśmy sobie wyjazd do któregokolwiek państwa, do którego byśmy mogli. Spośród tych państw, nie wiedzieliśmy, że przyjedziemy do Australii tak szybko. Jestem bardzo szczęśliwy i postaram się z całych sił podczas koncertu mając dobry nastrój.

Youngjae: Mój starszy brat studiował w Australii przez rok, więc dużo mi o niej opowiedział. Powiedział mi, że muszę zobaczyć kangury i że słońce jest naprawdę piękne. Widoki są piękne i że natura również jest piękna. Więc powiedział mi, żebym zobaczył wiele rzeczy i wrócił.

MC: Gdybyście nie byli w zespole, B.A.P, i przyjechalibyście do Australii na wakacje do pracy, jaki rodzaj ścieżki kariery byście wybrali?

Zelo: Chciałbym przyjechać na wycieczkę deskorolką.

Jongup: Chciałbym spróbować pracy w restauracji.

Daehyun: Kiedy oglądam dramy albo filmy, australijski ocean jest pokazany bardzo piękny, więc gdybym mógł, chciałbym spróbować tego, co robią ci starsi fajni mężczyźni… byłbym ratownikiem.

MC: Yongguk, wiemy , że byłeś nominowany podczas 24. Finału Shorty Awards za pracę charytatywną z UNICEF, World Vision i Save the Children. To świetne widzieć, że jesteś tak tak pochłonięty pracą charytatywną. Zastanawialiśmy się, czy jest ktoś jeszcze w grupie, kto z równą pasją pracuje z innymi organizacjami charytatywnymi?

Daehyun: Po tym jak odkryliśmy, że Yongguk jest naprawdę zainteresowany tymi sprawami, wpłynęło to to silnie na wszystkich sześciu członków i staramy się pomóc UNICEF. Wybieramy jedno miejsce i stale wysyłamy tam nasze datki i wspieramy akcje charytatywne.

MC: Czy możecie powiedzieć australisjkim fanom czego mogą się spodziewać po trasie Live On Earth i jednocześnie czego wy oczekujecie od Australijskich fanów?

Youngjae: Ponieważ będzie to pierwszy raz, kiedy B.A.P będzie robić koncert w Australii, myślę, że będziemy w stanie zrobić koncert pokazujący kolory B.A.P od początku do końca. Czego my, B.A.P, pragniemy najbardziej podczas pobytu w Australii, to żeby ludzie przyszli na nasz koncert, dobrze się na nim bawili i zapamiętali go, kiedy z niego wrócą.

MC: Dziękujemy wszystkim bardzo, zwłaszcza że dołączyliście do nas tutaj w Melbourne. To była przyjemność mieć możliwość was spotkać i powodzenia podczas obydwu występów. Dziękujemy.

Wszyscy: Dziękujemy.

Advertisements

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s