[Video][Photo] 130428 Artykuł Naver StarCast: B.A.P Recording Session Attack

01

Ustawione w kierunku środka monitora, dwa głośniki, miejsce obok szklanej ściany z mikrofonami… drewniany wystrój, który wydobywa ciepło pokoju pomimo skomplikowanie wyglądającej nowoczesnej technologii. Co to za miejsce?

02

Tak, macie rację! To miejsce gdzie rodzą sie nowe muzyczne pomysły i początek drogi dla tych, którzy marzą i chcą zrealizować swoje marzenia. Studio nagraniowe. Zatem kto jest właścicielem tego studia? Zróbmy dochodzenie w tym ataku!

03

Pozując i witając nas, B.A.P jest naszym głównym celem dzisiaj. Pierwsze wrażenie o nich było specjalne: jak tylko się zebrali, rozpoczęła sie dyskusja i wyjawili nam, że ich koncept na dzisiaj to „młodzieżowa drama”. Z racji tego, że B.A.P zawsze pokazują charyzmę na scenie, ludzie będą zaskoczeni widząc jak weseli i zabawni są w prawdziwym życiu. Ale jest jeszcze za wcześnie by być zszokowanym! Od teraz, dzięki StarCast będziecie mogli podejść bliżej i zobaczyć prawdziwą stronę B.A.P. Brawa!

Zdrowi i spokojni jak zwykle B.A.P wydają się tez bardzo podekscytowani. Ostatnimi czasy B.A.P są bardzo zajęci swoją ‚B.A.P LIVE ON EARTH 2014 CONTINENT TOUR’ odwiedzając 4 kontynenty i dając 20 koncertów. Mimo, że są zajęci, jesteśmy ciekawi co robią w studio.

04

05

B.A.P zebrali się tu by przygotować specjalny prezent dla fanów, czyli ich nowy album B.A.P Unplugged. By zaskoczyć fanów, trzymali to wszystko w tajemnicy i po cichu się przygotowywali. Fani są szczęśliwi widząc wasze twarze, czemu musicie dawać im jeszcze prezenty! To sprawia że kocham ich jeszcze bardziej. `_<

Zanim zaczęli nagrania, tak zwana trójca visuali, czyli Youngjae, Himchan i Daehyun zachęcili resztę zespołu by podali sobie ręce i krzyknęli razem ‚Fighting!”.Jako najstarszy, Himchan poprosił swoich młodszych kolegów by krzyknęli, a sam jako pierwszy wyciągnął rękę. Youngjae położył na niej swoją dłoń, na niej Daehyun, zaraz dołączyła reszta zespołu, wkładając wszystko w to nagranie. Zostaniemy z nimi do końca!

06

Daehyun ostrożnie spojrzał na tekst ich nowej piosenki. Widząc jak Daehyun koncentruje się i zapamiętuje tekst, Jongup przysunął się do niego i również zaczął studiować tekst. Himchan, który wyjaśniał znaczenie nowego utworu, też był ożywiony. Mimo że pokazali swoją poważną stronę, Daehyun wciąż uroczo pozował do kamery z symbolem V.

Jako wokalista, Youngjae wszedł do sali pierwszy. Jak przystojny pilny uczeń sprawdził ostrożne tekst by upewnić się, że poprawnie wymówi i zaśpiewa wszystkie słowa. Dodatkowo jego zapinana koszula z kołnierzykiem ukazała jest delikatne oblicze. Mimo delikatnej twarzy, jego szerokie ramiona, które zawstydziłyby Pacyfik przypomniały o jego męskiej stronie. Zwłaszcza kiedy nosi takie koszule. To specjalny komplement!

07

08

Szczerze mówiąc, B.A.P pracowali sporo z hip-hopowymi brzmieniami i przedstawili wiele mocny występów. Jednak ich nowy utwór pokaże zupełnie inny wizerunek. Z każdą następną nagraną piosenką okazywało się że spokojny i pełen emocji głos Youngjae miał w nich ogromną rolę. Są też plotki że właśnie głos Youngjae miał szczególny udział w ich nowej piosence „Where are you going? What are you doing?” ^^

Następnie przyszła kolej na Daehyuna. Jego codzienny i radosny styl razem z energiczną naturą pasowały idealnie do jego wokalu. Mimo, że i Daehyun i Youngjae są wokalistami są tez zupełnymi przeciwieństwami. Mimo to, są jak najlepsi przyjaciele, ale nie są  najlepszymi przyjaciółmi, tylko najlepszymi przyjaciółmi (Wskazówka; Obejrzycie self-camerę Youngjae w B.A.P Attack odcinek 3!).  Mimo, że zachowywał sie trochę dziwnie, gdy nagrywała go kamera, Daehyun chciał jak najszybciej nagrać piosenkę. Jak tylko włączono podkład muzyczny, zmienił się wyraz jego twarzy i pokazał poważną twarz do kamery. To właśnie dlatego Jung Muzyk jest Jung Muzykiem mimo wszystko!

09

10

Podczas gdy wokaliści nagrywali, ich szef, Bang Yongguk, pracował we własnym tempie. Chłopcy zawsze powtarzają że „człowiek pracujący to najlepszy człowiek” i to było widać po skoncentrowanej twarzy Yongguka, gdy obserwował swoich kolegów z zespołu. Przez chwilę miał poważną minę, ale gdy tylko był zadowolony z nagrania, szeroki uśmiech pojawiał sie na jego twarzy. Ha…. Bang Yongguk….. mężczyźni tacy jak ty…..

11

12

Ten, który zazwyczaj ma genialne pomysły i zgarnia na siebie całą uwagę, Jongup, pokazał nowy sposób nagrywania. Wszedł na krzesło i zaczął śpiewać.  Wywołał śmiech zarówno wśród ekipy, jaki i wśród swoich kolegów. Oczywiście, ty, który przybyłeś z gwiazd… (planety Mato)…☆

Jongup niedawno świętował coming-of-age day i w związku z tym pokazał nową, bardziej dojrzałą stronę siebie. Na pierwszym pełnym albumie B.A.P Jongup pokazał bardziej wyrafinowany, męski wizerunek. Było to widać także gdy nagrywał. Wszyscy mają wobec niego szczególne oczekiwania w przyszłości! (symbol właściwego dorastania!)

13

przed nagraniami, Jongup był radosny i dużo żartował. Ale gdy tylko przyszła jego kolej na nagrania spoważniał. Jego hyungowie obserwowali go i komplementowali jego umiejętności wokalne.

14

15

Następną osobą, która przejęła pałeczkę jest visual B.A.P „Ostry Facet” Himchan! Mimo, ze nasza atak na ich nagrania był niespodzianką, Himchan wyglądał na przygotowanego i pozował z ołówkiem znajdującym się na stanowisku (Pozował z ołówkiem za uchem lub przygryzając go gdy koncentrował sie na tekście).Portret jak ty: nos, którego nikt nie może dotknąć~ można skaleczyć sobie nim rękę!

16

17

Zanim wszedł do studia, Zelo rozgrzewał swój głos pijąc wodę (mając 19 lat jest niepełnoletni). Mimo że Zelo jest niewinnym, uroczym i mięciutkim maknae, pokazał silną stronę swojej osobowości podczas występów…. czy to jest jedna i ta sama osoba? Będąc z hyungami nie może ukryć swojej uroczej natury. W trakcie nagrań wychodził z sali by uważnie posłuchać rad swoich hyungów i pokornie przyjmował to co mają do powiedzenia. Nasz mały uroczy króliczek Junhong dostaje duzo miłości od swoich starszych kolegów!

18

19

Na koniec kolej na naszego lidera, Bang Yongguka! Tak jak zwykle, Bang Yongguk miał swój wkład w pisaniu tekstów w każdym z albumów, które wydali. Mówi się, że tekst do ich nowej piosenki „Gdzie jesteś? Co robisz?” Yongguk napisał osobiście. Wiedzieliście o tym? (Szczegół spośród szczegółów!)
Mając na uwadze ich zagraniczny grafik, napisali przypominającą list piosenkę dla swoich fanów, którzy stale ich wspierają, nawet jeśli nie są w Korei. Chociaż są typami tych, którzy piszą piosenki o swoich uczuciach, nie okazują ich za bardzo poprzez swoje czyny; jednak BABY, fani, którzy tęsknią za B.A.P, spodziewanie usłyszą w piosence ich prawdziwe uczucia.

20

21

22

Raperzy w grupie, najstarszy Yongguk oraz najmłodszy Zelo, pokazali swoją bardzo wyjątkową, ale odmienną relację. Od czasów BANG&ZELO wydaje się, że Zelo podziwia skromnego i ciężko pracującego Yongguka, więc prawdopodobnie dlatego tak dobrze się ze sobą dogadują. Tak czy inaczej, podczas gdy Yongguk nagrywał w studiu, Zelo siedział z przodu, na zewnątrz studia i obserwował Yongguka niczym orzeł. Podczas swojej obserwacji musiał poczuć skierowany na siebie aparat, co spowodowało, że zrobił znak „V”.

23

W końcu dzisiejsze nagranie się skończyło!! Wszyscy wydają się być zmęczeni po długim nagrywaniu~ Jongup, którego zobaczono przytulającego poduszkę na kanapie, szybko został otoczony przez swoich hyungów. Jako popularny członek spośród B.A.P, Jongup zdaje się być kochany przez swoich członków, kiedy Youngjae opiera się na jego ramieniu, a Daehyun kładzie swoją głowę na kolanach Jongupa pokazując swoją sympatię. Jongup zbiera wszystkich członków razem! ^^;
Chociaż skończyli nagrywanie, cięgle mają dużo piosenek, które muszą nagrać, ale na myśl o niespodziewanym prezencie, który mają w zanadrzu dla BABYs, członkowie wydają się być szczęśliwi i podekscytowani. Ponieważ nie jesteście w stanie zobaczyć, jacy są (są naprawdę szczęśliwi) na zdjęciach, dostarczyliśmy wam wideo, drodzy fani!

24

25

Grupa, która zamieni wasze oczekiwania w radość, B.A.P, w końcu skończyła swoje nagrania i pokazała nowe, cool oblicze. Proszę, oczekujcie ich nowego albumu, a my, StarCast, liczymy na więcej wizyt u B.A.P! : – )
Zaznaczcie 3 czerwca! To wtedy B.A.P wydadzą swój czwarty singiel „B.A.P Unplugged 2014” i swoją piosenkę „Where are you? What are you doing?”. Nie zapomnijcie!

<Dzisiejsze wycinki zza kulis>

Zamiast położyć swoją głowę na kolanach Daehyuna tak, jak to wcześniej zrobił Daehyun, Jongup położył poduszkę na jego kolanach i zamiast tego usiadł na poduszce. W każdym razie B.A.P wyglądają na szczęśliwych, kiedy są ze sobą! ;;

26

Nie mogliśmy za wiele tego pokazać, ale jest wycinek z zestresowanym producentem Bangiem.
Nie tylko produkuje piosenki do ich albumów, ale profesjonalny Yongguk pisze również teksty w wolnym czasie. Powiedziano nam, że podczas tej trasy miał więcej czasu i pisał więcej piosenek… będziemy mogli posłuchać tych piosenek w przyszłości? ^^

27

28

„Wartości się nie zmieniają wraz z upływem czasu”. Zawsze będziemy wspierać B.A.P, którzy sięgają po swoje marzenia!

29Podpis Daehyuna: StarCast! Fighting! B.A.P

31Podpis Yongguka: Proszę, oczekujcie StarCast z B.A.P!

32Podpisy Youngjae (lewy) i Himchana (prawa):
Youngjae: – B.A.P Youngjae-
Himchan: Naprawdę chciałem to zrobić. Bawcie się dobrze! : )

33Podpisy Jongupa (lewy) i Zelo (prawy):
Jongup: StarCast B.A.P channel open! Oh yea haha [T/N: Zapisane w hangeulu z angielską wymową]
Zelo: Whoa…czy to oznacza, że możecie nas spotkać na Naver?…

 Naver Star cast | Tłumaczenie Lois @ bapyessir.com | Mizuki, Chii @ bappoland.wordpress.com & bapyessir.com

Reklamy

One comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s