[Photo][Video] Artykuł Naver Starcast – w centrum Ziemi powiedziano „B.A.P”! – B.A.P LIVE ON EARTH 2014

B.A.P śpiewają na światowych scenach „Chwycę, otworzę i wstrząsnę światem”. Być może tekst utworu „Hurricane”, piosenki, którą ostatnio wydali, jest nie tylko tekstem, ale też wyrazem ich powrotu na scenę.

1

Z sukcesem ukończyli trasę „B.A.P LIVE ON EARTH 2014 CONTINENT TOUR” w 4 kontynentach, w 16 miastach, dając w sumie 21 koncertów w Ameryce, Europie, Oceanii i Azji – ostatni miał miejsce 28 czerwca w Bangkoku.

2

Najlepszy występ!
Pełen energii występ i udowodnione zdolności wokalne, miejsce, gdzie pokazane są umiejętności B.A.P!
Idealny moment, który został uzupełniony przez entuzjastyczne okrzyki BABYs.
NAVER STARCAST prezentuje teraz zdjęcia z „B.A.P LIVE ON EARTH 2014 CONTINENT TOUR”
Oto Bangkok, gdzie miał miejsce ostatni występ „B.A.P LIVE ON EARTH 2014 CONTINENT TOUR”. Kiedy trasa była planowana, nie brano pod uwagę Tajlandii, jednak dzięki interwencji BABYs zdecydowano się na dodatkowy koncert! Stał się ostatnim na trasie. Czy to realistyczne, aby 5000 osób wypełniło dzisiaj hale koncertową?

3

4

Przygotowania do koncertu trwały długo, mimo że sam koncert trwał dwie godziny. Jeszcze więcej czasu poświęcili mu B.A.P, którzy po raz pierwszy braki aktywny udział w przygotowaniach, od wybierania piosenek po próbę generalną. Szóstka członków rozpoczęła próbę od sprawdzenia dźwięku i swoich ruchów, aby być w stanie zrobić jak najlepszy show, mimo że do koncertu nie było wystarczająco dużo czasu.

5

6

7

Daehyun „o głosie jak miód”, który za każdym razem topi serca, „słodko pachnący” Youngjae, który staje się bezpieczna reklamą,oraz Himchan, który ma wokół siebie inną aurę „bez pytań i zastrzeżeń”, dają z siebie wszystko podczas próby.
Czy czujecie ich wolę aby dać z siebie wszystko?

8

9

Próby są bardzo ciekawe ze względu na brak fikuśnych strojów, fryzur i makijażu! Fakt, że na próbie jest pokazywany codzienny styl, jest czarujący, prawda? Można spojrzeć na Jongupa w szykownych czarnych ubraniach, a także na „letniego chłopca” Zelo, który jest ubrany w ciekawy bezrękawnik i uroczy kapelusz!
Jeśli myślicie że to koniec, to się mylicie! Image B.A.P wahający się pomiędzy psotnymi chłopakami a muzykami może być zauważony tylko w poczekalni za sceną. Spójrzmy na chłopaków, którzy właśnie zaczęli prawdziwe przygotowania do koncertu. Podążajcie za mną~♬

10

„Mózg” B.A.P, który dobrze sobie radzi jako MC, Youngjae, dokładnie się przygotowuje! Ze skupieniem czyta komentarze, które musi dzisiaj powiedzieć, mimo że dopiero co tu przyszedł, a przecież nie minęło dużo czasu odkąd skończyła się próba. Podobno kiedy mają w planach trasę za granicą, uczy się też lokalnych języków, aby być w stanie komunikować się z fanami. Mamy nadzieję, że jego troska dotrze do globalnych BABYs.

11

W poczekalni, w której jest coraz gwarniej wraz ze zbliżającym się koncertem, Bang Yongguk, jako lider, udziela wywiadu po tym, jak wcześniej skończył przygotowania. Dziękuje BABYs, które ufają i kochają B.A.P do końca ich długiej trasy. Ciepły głos już przekazał jego szczerą miłość do fanów, nawet jeśli mówi, że jest mu przykro że nie mogli się spotkać, aby mógł przekazać swoje uczucia.

12

Zelo uśmiecha się szeroko na myśl o występie i BABYs. Wiecie, że B.A.P też cieszą się ze spotkania z Wami tak samo, jak wy cieszycie się ze spotkania z nimi, BABYs? Kiedy zaczesuje grzywkę do góry wygląda jak prawdziwy mężczyzna. Ale ciągle jest uroczym najmłodszym członkiem, kiedy na pytanie o swój stan uroczo odpowiada „potrójnym combo V”. Proszę, dbajcie o dziewiętnastoletniego Zelo, który ciągle potrafi być uroczy!

13

14

Jongup, który właśnie jest czesany i malowany, wygląda dobrze. Naprawdę wyprzystojniał. Założył okulary przeciwsłoneczne aby podkreślić swój olśniewający wygląd! ●-● Specjalnie przygotował okrągłe okulary. (Minęło 888 dni od debiutu) 8ㅅ8 Mam prezent, który Ci się spodoba. (8ㅅ8)

15

Czy jesteś nerwowy z powodu Gamsung Chana; pełnego wrażliwości (25 lat/ pan StongBABY , profesjonalny fotograf krajobrazów), który nie udostępnia selfie nawet kiedy udostępnia zdjęcia BABYs? Cierpię, więc proszę, zadzwoń po Himchana… ㅠㅠ Jego umiejętność flirtowania jest jeszcze lepsza, niż jego wygląd! Przynieśliśmy zdjęcia jego twarzy, za którą BABYs pewnie tęsknią bardziej niż za kwiatami i krajobrazami. Himchan, jesteś naprawdę przytsojny~ ♥▽♥)♬

16

17

Daehyun kocha BABYs i odważnie wyraża swoje szczere myśli, nawet jeśli jest „chłopakiem z Busan”. Mimo że jest zajęty przygotowaniami, pozuje przed aparatem, ponieważ powiedzieliśmy mu, że to zdjęcie jest dla BABYs. Spójrz jaki jest uroczy!

18

19

Youngjae i Jongup jak zawsze są razem, a czas po próbie upływa im na jedzeniu czegoś smacznego. Pokazują, że dobrze jedzą, ponieważ muszą przetrawić ponad 20 piosenek, co może być męczące.
Pomimo że jest zajęty jedzeniem, Jongup chce pokazać nam coś zabawnego. Pokazuje nam swoje ostanie zdjęcia na telefonie. Popisuje się zdjęciami do góry nogami, jak gdyby został władcą grawitacji. Jeśli jesteście ich ciekawi, zobaczcie je na jego Instagramie! ~(‘▽’)~

20

Mówi, że zawsze sprawdza motywujące wiadomości na twitterze aby naładować się energią, którą zużyje na scenie. Obraz Jongupa, który w skupieniu czyta wiadomości w różnych językach, wydaje się szczery. Nie zapomniał, że obiecał słuchać historii BABYs, nawet jeśli nie może zbyt często tego przekazać.

21

22

Czuć, że Bang Yongguk i Zelo są opanowani. Spytaliśmy, czy nie są zdenerwowani, ale odpowiedzieli nam, że są pewni siebie, ponieważ cały czas będą z BABYs. Jeśli cały czas będziesz pokazywało to V, to w końcu przyklei się nam do serca.

23

B.A.P, którzy bardzo się starali sprostać oczekiwaniom publiki, zgromadzili się aby nawzajem się dopingować. Mówią, że każdy występ jest inny. Może to dlatego, że za każdym razem kiedy się przygotowują ,są pełni pasji. Głośno krzyczą „Do boju!”, aby dzisiaj też dobrze im poszło!

24

25

W końcu koncert się rozpoczął! Szczere okrzyki publiczności sprawiły, że nasze serca zabiły żywiej. B.A.P pokazali się w falach lightsticków z Matoki, które zaczęły świecić.

26

Widok, którego nie dało się zobaczyć na próbach sprawił, że szczęki nam opadły. Wygląda na to, że „jasna wiosenna zieleń”, która jest raczej „jasną zielenią” bijących serc BABYs, rozpaliła się.

27

B.A.P, którzy chcieli, żeby ich koncerty miały znaczenie, ponieważ „B.A.P LIVE ON EARTH 2014 CONTINENT TOUR” jest ich drugą trasą, dali z siebie wszystko, aby przekazać wszystko, co czuli podczas „B.A.P LIVE ON EARTH PACIFIC TOUR”. Ponieważ każdy ich występ był tworzony z energia i inspiracją od BABYs z całego świata, scena należała nie tylko do B.A.P, ale i do BABYs.

28

Dzień koncertu w Bangkoku, 28 czerwiec, był również dniem urodzin Daehyuna. BABYs przygotowały niespodziankę z tej okazji! Dały Daehyunowi coś, czego nie da się zapomnieć – wywiesiły slogan „Wszystkiego Najlepszego”. Nie musimy chyba wspominać, jak bardzo wzruszył się solenizant, prawda? Mamy nadzieję, że Daehyun i B.A.P są naprawdę szczęśliwi. Spóźnione wszystkiego najlepszego! ♥

29

Występy B.A.P na pewno zostaną zapamiętane, jako że chcieli oni przekazać specjalną wiadomość poprzez dekorowanie scen odpowiednio do każdego tematu: sprawiedliwość, miłość, emocje, pasja, szczęście, Ty – „sześć słów, które uzupełniają piękno ziemi”.
Bycie kochanym przez kogoś jest nową siłą napędową, i jest miłe. Zazdrościmy BABYs, które są „siłą” B.A.P i sprawiają, że zespół śpiewa i dorasta.

cr: bchyjz / Moz

Angielskie napisy:

cr: Bapsubers

Tak skończyła się druga trasa, „B.A.P LIVE ON EARTH 2014 CONTINENT TOUR”. Przez te trzy miesiące mogliśmy zobaczyć jak dorastali B.A.P, których celem jest dotarcie do prawdy i poza naszą wyobraźnię. Mamy nadzieję, że B.A.P, którzy śpiewają swoim głosem na całym świecie, dadzą nam jeszcze lepszą muzykę i występy, więc czekajcie na nie.

30

Pamiętacie jak Jongup grzecznie wskazywał wyjście na koncercie w Seulu? Na tym zdjęciu nie ma wyjścia.  Nie ma toksyczności. Mięśnie ramion nie są atrakcyjne. Spójrzcie na nie 950,206razy… ^^ Ale po tym, jak zapiszecie obrazek ^^

31

Jest mistrzem w robieniu serc.

32

Za plecami Yongguka, który udziela wywiadu, Daehyun celuje w niszę. =’ㅅ’= Jest urodzonym reporterem, który sam znajduje kamerę. Wybieramy Daehyuna, który przyciąga wzrok swoją świeżością.

33

Youngjae, który powoli staje się konkurencją dla wrażliwego Himchana! Zdjęcie, na którym je winogrona, jest tak urocze – on i jego długie rzęsy i dziecinne dłonie. Czemu ma taką delikatna linię twarzy? Czemu nie może wyjść z ekranu??? Kiedy jest tak przystojny, płaczemy유_유

cr: Naver StarCast | Tłumaczenie Alex @ bappoland.wordpress.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s