[Video/Artykuł] 140618 B.A.P opowiadają o “Emocjinalnych, Seksownych” piosenkach na ich debiutanckim Full Albumie “First Sensibility”

Zespół K-popowy, który spotkał się z Fuse podczas pobytu w NYC z okazji ich drugiej trasy w Stanach w przeciągu mniej, niż roku.

[VIDEO]

K-popowy zespół męski B.A.P udowodnił ostatnio swoją miłość do amerykańskich fanów powracając na swoją drugą trasę do Stanów w mniej, niż rok. Chłopcy spędzili pierwszą połowę kwietnia grając w Nowym Jorku, Chicago, Dallas i Los Angeles promując swój pierwszy pełnej długości album First Sensibility.

Podczas gdy główna piosenka albumu “1004 (Angel)” (poniżej) daje wrażenia podobne do OneRepublic, gospel-rocku, pozostałe piosenki na albumie wyróżniają się rozpiętością wielu gatunków, wliczając nowoczesny dance-pop, hip hop lat ’90, a nawet hard rock. Amerykańscy słuchacze odpowiedzieli wysyłając album na pierwsze miejsce w notowaniu Billboard’s World Album.

“W tym albumie użyliśmy wielu emocjonalnych dżwięków, których wcześniej nie pokazywaliśmy” mówi lider B.A.P, Yongguk. „Yo było również wyzwanie pod względem muzycznym. Ze względu na te różnorodne aspekty, jesteśmy naprawdę wdzięczni, że wielu ludzi dało temu projektowi mnóstwo miłości.”

Więcej: B.A.P help K-Pop Get Even Hotter in 2013

Słuchacze również zauważyli wzrost seksowności B.A.P w nagraniach z ryzykownym tekstem („Turn the lights off, sit back / And relax your mind if you’ll be mine,” śpiewają w „Body & Soul”) i jęki w pewnych piosenkach. Chłopcy mówią, że to sposób, by pokazać nową stronę B.A.P, odmianę od silnego, onieśmielającego wizerunku z poprzednich singli, takich jak „Warrior” i „No Mercy”

“Pomyśleliśmy, że potrzebujemy koloru, którego jeszcze nie mieliśmy w naszych istniejących piosenkach” dodaje Yongguk. „„Body & Soul”, „SNS” mają w sobie seksowny styl, więc możecie zobaczyć naszą nową stronę.”

Obejrzyjcie pełny wywiad znajdujący się powyżej, by usłyszeć więcej na temat ich ostatniej trasy I nowego singla. Potem obejrzyjcie (lub obejrzyjcie ponownie) ich teledysk do „1004 (Angel)”.

cr: fuse.tv

Tłumaczenie: Chii @ bappoland.wordpress.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s