[STARCAST] 140828 Otwarte radio niespodzianka B.A.P – Where are you? What are you doing?’’

Ludzie mówią, że życie jest bardziej ekscytujące i ciekawe, kiedy obfituje w różne niespodziewane wydarzenia. Jesteście zaskoczeni, że niespodziewany event-niespodzianka od B.A.P zaczął się tak nagle dzisiaj? ^^ To nie jest zwyczajna szansa, bo kanał Starcast B.A.P jest przygotowany, by pojawiać się zawsze, kiedy Babys tego chcą! Witamy się z Wami ponownie po długim czasie.

153217737_01

Słyszeliśmy, że Babys są ciekawe gdzie są i co robią wszyscy członkowie B.A.P, z którymi tak trudno sie spotkać. Przygotowaliśmy ten odcinek poufnie i w sekrecie. ‚Niespodziankowe” otwarte radio dla Babys i jako część „Whaer are you? What are you doing?”!

Członkowie drobiazgowo sprawdzali, jak transmisja na żywo będzie przebiegać, jak będą się prezentować dla fanów i jak od razu sprawdzić wiadomości od fanów, gdy tylko się pojawią. Jak dało się wyczuć po ich minach i głosie, B.A.P także byli podekscytowani i nie mogli doczekać się spotkania z Babys po takim czasie.

153218150_02

W szczególności ten event był przeprowadzony za pośrednictwem naszego globalnego konta , gdyż B.A.P dbają nie tylko o koreańskich fanów, ale i każdego fana na świecie. Kiedy tylko myśli chłopaków zwróciły się ku Babys, 110,000 fanów dołączyło do eventu! Dziękujemy wszystkim! ♥

153218501_03

Bang Yongguk i Jongup wyglądają dzisiaj jakby byli braćmi. Obaj wzięli dziś na siebie rolę specjalnych DJ audycji na żywo i pokazali płynne prowadzenie i delikatny humor, jakby byli bogami. ^^; Warto było pchać się do centrum wydarzeń i przechodzić przez tak zaciętą rywalizację? \(‘▽’)/ Dajemy im pięć gwiazdek! ★★★★★ z pełnym umiłowaniem tej kombinacji freestyle’owego Bang Yongguka i Jongupa, który trzymał się skryptu!

153218843_04

Mimo, ze chłopcy opowiadali o swoich zwyczajach kilka razy w tygodniu, zazwyczaj w ich domu, to czas spędzony z Babys poprzez transmisję na żywo jest bardziej specjalny. Oto Daehyun, który dba o skromnego Zelo, oraz nasz dokładny pracownik [?] Zelo. Nie możemy tego przegapić, prawda?

Ostatnie doświadczenia Daehyuna, który jest dumny z siebie, bo zapewnia sobie wewnętrzną stabilność, poprzez spotkania z muzykami i koncerty oraz Zelo, który zbiera dobry przykład spotykając się z nowymi ludźmi i nawiązując nowe przyjaźnie, wydają sie być podobne. Moglibyśmy nazwać ich „roommate line”, bo wydaje się że dobrze się ze sobą dogadują.

153219194_05

Himchan, który jest wytrwałym użytkownikiem Instagramu, miał posępną minę, bo czuje, że fani nie lubią kiedy w środku nocy wstawia tam zdjęcia jedzenia. Czyżbyś nie wiedział, że Babys wolą zobaczyć twoje selciㅠㅠ…. Skoro twoja pięknie zarysowana szczęka wciąż tu jest proszę, pokaż nam moc swoich selec na Instagramie 8ㅅ8 Youngjae, który dużo ostatnio ćwiczy, wyjawił nam, że schudł i wypracował ostatnio piękne ciało, prawda? A skoro złożył obietnicę panu Kim 24, w której zapewnia ze pokaże swobodnie swój urok na Starcast, nie możemy się już doczekać. (Więc kiedy pokażesz nam swój abs, Youngjae? ^^;)

153219562_06

Zainteresowanie Babys było niezwykłe, skoro komentowali 5000 spraw, mimo tak krótkiego czasu eventu. Wybraliśmy z tego najczęściej zadawane pytania. Były to pytania do całego zespołu, bo Babys dbają jednakowo o wszystkich sześciu członków. Nie zapomnieliśmy także przygotować pytań dla każdego z członków na żółto-zielonym i białym kwestionariuszu oraz indywidualnych pytań wybranych spośród Top5 pytań z kwestionariuszy w kolorze każdego z matoki ‘ㅅ’)v

153219901_07

Członkowie byli bardzo ciekawi, co Babys chcą wiedzieć o nich. Wiadomo, że nie otwierali kwestionariuszy przed rozpoczęciem transmisji na żywo. Wybierając przypadkowe pytania i odpowiadając na nie pokazali swój urok. Pamiętacie, jakie pytania wybrali z największą uwagą? 153220229_08

Zelo odpowiada szczerze ♥_♥ (to smutne, że zostały mu tylko trzy miesiące nastoletnich lat…ㅠㅠ). Okazał swoją wdzięczność jak dorosły. „Mogliśmy pojechać w trasę w wiele różnych miejsc dzięki miłości wielu fanów i jestem naprawdę wdzięczny, że mogłem doświadczyć wielu rzeczy”. Mamy nadzieję, że wykonujesz muzykę, która pasuje do twojego stylu, dzięki nowym doświadczeniom i nauce.

Daehyun, który ma rolę „kochanego” w zespole (ma wszystko: kochany głos, kochany urok, kochane selki i „urok letniej nocy”) wybrał sobie urocze i słodkie pytania. Czy Babys z liceum, które napisały, że są smutne bo są w szkole i nie mogą oglądać transmisji na żywo, oglądają to? Proszę, rozchmurzcie się z „kochanymi pozdrowieniami” od Daehyuna!♡

153220613_09 153220981_10

Skoro był to czas, który B.A.P spędzili z Babys, chłopcy zaangażowali się szczerze, bez ograniczeń. 6 superbohaterów Babys, B.A.P dali sobie świetnie radę, zapewniając Babys wszystko o czym chciałyby wiedzieć, widzieć i usłyszeć aż do samego końca.

Jak się podobało Babys? Bo chłopcy byli bardziej zdenerwowani niż ktokolwiek inny, bo była to ich pierwsza taka transmisja na żywo! Podobało wam się?

153221328_11

Teraz przypomnimy sobie radosne wspomnienia z eventu na żywo. Proszę, sprawdźcie powtórki wideo z surprise open radio, ‘Where are you? What are you doing?’, gdzie zabawa jest gwarantowana! ;-) Dziękujemy każdej baby, która dołączyła do nas! Spotkajmy się szybko znów!

[STARCAST] Powtórki wideo z eventu B.A.P ‘Where are you? What are you doing?’ : 1 2 3

Bonus! Nie przegapcie części, która zawiera „zdjęcia i nagrania, które przekazują myśli chłopców”

[STARCAST] Specjalne wideo ‘Where are you? What are you doing? 1

[Dzisiejsze zdjęcia zza kulis]

153221706_12

DJ Jongup był zdenerwowany już od prób i powtarzał, że jego serce zaraz wybuchnie. Nie dało się tego po nim poznać, bo poprowadził historię spokojnie i przyjemnie przez całą audycję na żywo, prawda? Zyskaliśmy wiele, gdy stworzył zabawny czas dając nam rozrywkę i śpiewając a capellaㅠㅠㅠㅠ Świetna robota, byłeś wspaniały! Odwrót~ Wirus Jongupa, który potrafi rozbawić każdego!

153222068_13

Sally, który przypomina Youngjae, został dostrzeżony przez sokoli wzrok Jongupa. Czy Babys też sądzą że wygląda jak on?

„Sen nocy letniej” Youngjae wyznał, że będzie mógł spać spokojnie, jeśli fani są szczęśliwi. Będzie mógł mieć najpiękniejsze i najsłodsze sny tej nocy. Sprawmy by jeszcze lepszy i większy sen stał się rzeczywistością.

153222417_14

Daehyun łapie kontakt wzrokowy z kamerą, zamiast z Babys, leżąc na ramieniu Zelo, który pracuje ciężko nad podpisem dla miejsca, w którym zgromadzili się na próbę przed audycją.

Hej, Daehyun…. to trudne, kiedy zaczynasz się tak zachowywać tak niespodziewanie i z przyzwyczajenia. Wymierzymy ci karę za te lśniące oczka. Czy to zachowanie, które powoduje wszystkie szalone akcje w okolicy?

153222782_15

Zelo powiesił sobie na uchu maskotkę, jak kolczyk, bo tak mu się spodobał ten prezent. Z pewnością jest najmłodszy, skoro tak nieumyślne pokazuje tak urocze zachowanie. Zelo wstydliwie się uśmiechnął odpowiadając, ze nie był w stanie powiedzieć wszystkiego co chciał, na pytania Babys zadane podczas audycji. Wierzymy, że twój dorby umysł był zwrócony w stronę Babys, nawet jeśli tego nie mówisz ^^ Wyrazisz siebie w pełni wkrótce w transmisji na żywo pełnej historii Zelo~

153223160_16

Chleb Bang Yongguk i DJ BBang (bang  to chleb po koreańsku) to ulubiony rodzaj chleba Babys. ‘ㅅ’)♥ Poprowadził audycję spokojnie i dowcipnie, tak żeby nie było dziwnie, gdyby został prawdziwym dj radiowym. Pokazał swoje przedstawienie w prawdziwie djski sposób, zaraz po tym jak wymienił szeptem parę uwag z Jongupem przed rozpoczęciem transmisji. Wciąż był mądry i dobrze było to widzieć, po tak długim czasie.

153223531_17

Ale… nie zamierzacie opuścić tej strony zaraz po zobaczeniu tego, prawda? Jeśli tak, to wtedy… nie, nie-

Nie przegapcie specjalnego prezentu, które przygotowali B.A.P, zostawiając komentarze z pochwałami!

[STARCAST B.A.P Event]

153223895_18 153224807_%C0%CC%BA%A5%C6%AE%BF%EB_%BD%CE%C0%CE_%C4%ED%BC%C7%BB%E7%C1%F8

To sa maskotki LINE w formie poduszek, które były z B.A.P podczas audycji. Jesteście ciekawi jak je zdobyć? Spośród wszystkich osób, które zostawią komentarze uznania pod audycją specjalnego otwartego radia B.A.P ‚Where are you? What are you doing?’! wybierzemy dwie osoby, które je otrzymają!

153224293_19

Ale członkowie przygotowali jeszcze jeden specjalny prezent z myślą o zainteresowaniu i miłości ponad 110,000 osób. To specjalne wiadomości od B.A.P do Babys z podpisami członków. Youngjae i Zelo pokazują mały podgląd ich. Damy je wybranym 6 osobom, które zostawią komentarze pod transmisją!***

153224627_20

Tekst/Zdjęcia = TS Entertainment
Wideo = NAVER STARCAST
Tłumaczenie = m@bappl
*** Nie wiem dokładnie, czy komentarze należy zostawiać pod artykułem, czy pod wideo z czatem, ale dla pewności, jeśli chcecie zostawiajcie je w obu miejscach. Link do artykułu -> TUTAJ do wideo ->TU

 

Reklamy

2 comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s