[News] 141202 B.A.P rzekomo nie są jedyną grupą z problemami dotyczącymi wypłat od TS Entertainment

W trakcie sprawy sądowej B.A.P przeciwko TS Entertainment oraz późniejszym zaprzeczeniu wytwórni o istnieniu jakichkolwiek „niewolniczych kontraktów” wydany został raport, w którym przedstawiciel stacji nadawczej oznajmia, że B.A.P nie jest jedynym zespołem spod skrzydeł TS Entertainment, który ma problemy z wytwórnią oraz podziałem zysku.

„Oprócz B.A.P jest też zespół „A” z TS Entertainment, który podnosił dochody wytwórni poprzez liczne wydarzenia oraz albumy, ale, z tego co wiem, ten zespół ma również jeszcze wiele do otrzymania, jeśli chodzi o zyski.” powiedział przedstawiciel stacji nadawczej do Oh My News.

Zgodnie z tym, co mówi przedstawiciel, zespół odbył znaczną ilość występów oraz promocji, jednak członkowie otrzymują jedynie 700 000 wonów (około 2100 PLN) na miesiąc. „Grupa B”, która zdobyła znaczącą popularność, ma podobne problemy, a kiedy sprawa została poruszona podczas dyskusji, członkowie zostali tymczasowo ugłaskani prezentami.”

W odpowiedzi źródło z departamentu do spraw PR TS Entertainment powiedziało do Oh My News, że grupa „A”, nie uczestniczyła w wielu wydarzeniach, a więc nie ma problemu z podziałem zysku. Źródło oznajmiło „Może i dajemy czasami pojedyncze prezenty, lecz nie ma to nic wspólnego z podziałem zysku.”

cr: (1) (2), soompi.com | Tłumaczenie Chii @bappoland.wordpress.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s