[Info] 150221 Rozpoczyna się spór sądowy o ekskluzywne kontrakty B.A.P… Pierwsza rozprawa już w marcu!

Sąd oficjalnie rozpocznie proces sądowy grupy B.A.P przeciwko ich wytwórni, TS Entertainment.

Zgodnie z ogłoszeniem Zachodniego Sądu Rejonowego w Seulu z dnia 22-ego, 13 kopii spraw cywilnych nareszcie zadecydowało o rozpoczęciu procesu, w którym Bang Yongguk i pozostali członkowie B.A.P złożyli pozwy o niesprawiedliwe traktowanie i unieważnienie ich umów, na 13-ego marca.

Obie strony procesu chciały polubownego rozwiązania sprawy, ale nie potrafiły takiego wymyślić, więc postanowiły zostawić ją dla sądu. Ława sędziowska wysłucha wyników od pierwszego sporu aż do dziś, zarówno tych B.A.P jak i TS Ent.

W międzyczasie B.A.P potwierdzili złożenie pozwu sądowego o unieważnienie kontraktu jak i roszczenia na temat nieuczciwego podziału zysków 26-ego listopada w Zachodnim Sądzie Rejonowym w Seulu.

Członkowie B.A.P potwierdzili swoje argumenty odnośnie swoich długich umów i nieuczciwego podziału zysków.

„Wytwórnia ciągle zmieniała zdanie i odmawiała ujawnienia skalkulowanych materiałów”. „Zażądaliśmy wyjaśnienia kosztów promocji albumu sięgających $1.5mln, ale nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi od kilku miesięcy” twierdzi adwokat B.A.P, Kim Nam Joo

TS Entertainment obala wszystkie twierdzenia reprezentantów B.A.P, te o rozkładzie zysków, kalkulacji sprawozdań jak i te o długości kontraktu. Ponadto, oświadczyli że mają wpływowe informacje na temat osób trzecich chcących zrekrutować B.A.P i powiedzieli „Po dokładnym dochodzeniu, będziemy podejmować przeciwko temu zdecydowane działania.”

Po tym, okazało się, że 15-ego stycznia, TS Entertainment złożyli do sądu odpowiedź poprzez ich legalnego reprezentanta odnośnie twierdzeń reprezentantów B.A.P o niesprawiedliwym traktowaniu.

B.A.P zadebiutowali w 2012 roku z ich pierwszym singlem „Warrior”. Poprzedniego roku otrzymali na 3rd annual Ga-On Kpop Awards nagrody Discovery Award i World Rookie Award, które potwierdziły ich możliwości na bycie sukcesywnymi poza granicą. Wydali swój pierwszy pełny album „First Sensibility”, który zajął pierwsze miejsce na Billboard’s World Album Chart.”

Tłumaczenie: woojung & nicole @ baptrans | Olka @ bappoland.wordpress.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s