[News] Strona B.A.P przekazuje najświeższe wiadomości na temat postępu procesu “TS nie odpowiedziało treściwym oświadczeniem”

„Zespół B.A.P, który złożył pozew przeciwko swojej wytwórni TS Entertainment o unieważnienie swoich kontraktów oraz deklarację o niesprawiedliwym podziale zysku, przemówił w kwestii postępów.

B.A.P zabrali głos w sprawie postępu procesu poprzez swoją kancelarię adwokacką 5 dnia bieżącego miesiąca. Z godnie z tym, co mówi Dodam (ich kancelaria prawnicza) „15 stycznia TS zgodziło się by ponownie dostarczyć istotne dokumenty ze względu na brak dowodów/odrzucenia zarzutów 6 członków w kwestii bezprawnego wykorzystania 1,55 miliona dolarów na opłacenie promocji albumów, jednak do dzisiaj, 4 marca, nie dostarczyli odpowiednich oświadczeń” oświadczyli.

20 stycznia Dodam złożył wniosek o wyznaczenie terminu [rozprawy] do Sądu Okręgowego w Seulu w trzynastym departamencie do spraw cywilnych prosząc o wskazanie daty ich pierwszej rozprawy. Po czym 5 lutego sąd wyznaczył 13 marca jako pierwszą datę. Następnie 17 lutego Dodam złożył wniosek o dostarczenie zleconych dokumentów oraz informacji od przedstawiciela TS Ent. o transakcjach finansowych, prosząc o kontrakty oraz wszystkie inne dokumenty przetrzymywane przez wytwórnię.

Jednak data obrony została zmieniona z 22 lutego na 13 marca, lecz została anulowana ze względu na zmiany w departamencie sprawiedliwości. Dodam złożył 2 marca prośbę o wyznaczenie daty, a sąd ustalił ją na 16 marca. Data przygotowania obrony jest procedurą w trakcie procesu sądowego, która pomaga sądowi efektywnie wykorzystać dodatkowe dowody po pierwszym wysłuchaniu argumentów obydwu stron i potwierdzić ich autentyczność za pomocą dowodów, które zostaną później użyte w trakcie kolejnych rozpraw.

B.A.P zadebiutowali w 2012 i otrzymali dużo miłości za swoje piosenki „One Shot”, „1004 (Angel)” oraz wiele innych i zostali okrzyknięci jako „Nowe Gwiazdy Światowego K-POPu”. Złożyli pozew przeciwko swojej wytwórni w listopadzie 2014.”

Tłumaczenie: woojung & nicole @ baptrans | Chii @ bappoland.wordpress.com

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s