[NEWS] 150803 Konflikt zysku, to było nieporozumienie

Po 7 miesiącach od pozwania TS Ent. za niesprawiedliwe traktowanie i unieważnienie kontraktu, grupa zakończyła spór.

3 sierpnia przedstawiciele TS ujawnili „1 sierpnia B.A.P wrócili do wytwórni” i „staraliśmy się jak najlepiej, by dojść do polubownego rozwiązania kiedy tylko pojawił się problem. Dzięki ciągłym rozmowom odzyskaliśmy zaufanie grupy”.

B.A.P poprzednio powiedzieli, że TS nalegali na niewolniczy kontrakt. Od debiutu w 2012 r. do lipca 2014 r. otrzymali wypłatę w wysokości 17.900$ na osobę. Ujawnili również, że wytwórnia przymuszała ich do odbycia ciężkich harmonogramów, wbrew [ich] woli.

Przedstawiciele TS rozwiązali konflikt z obliczeniem płatności. Wyjaśnili „w podziale zysku były części, których członkowie nie rozumieli” i „wytłumaczyliśmy wydatki w międzyczasie i rozwiązaliśmy nieporozumienie”.

Wykazali również postawę, że nie będzie więcej zmuszania grupy do wykonywania grafików. Reprezentanci TS powiedzieli „będziemy traktować B.A.P z troską i szacunkiem, by mogli wykonywać więcej dobrej muzyki” i „przepraszamy za zranienie członków B.A.P, ich rodziców i fanów”.

via: baptrans.tumblr.com | trans cr: nicole @ baptrans | trans pl: Nakashima @ bappoland.wordpress.com \ take out with full credit

One comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s