[STARCAST] „Powrót Królów” Indywidualne zdjęcia B.A.P ★Ekskluzywne★

Witajcie wszyscy!
Dzięki ogromnemu wsparciu i zainteresowaniu pokazanemu w kierunku ujęć B teaserów ujawnionych we wtorek, wracają B.A.P, którzy powiedzieli przedtem „wkrótce wrócimy”. Ta-da!!__!!

Zebraliśmy ★ekskluzywne★ główne zdjęcia 4 mini albumu „MATRIX”, które ujawnimy tylko w STARCAST. Przy okazji, obejrzeliście video teaser MV tytułowego utworu „Young, Wild & Free” ukazanego wczoraj? Jest takie słynne powiedzenie. Jeszcze raz jeśli jest to dobre! Musimy spojrzeć na to po raz kolejny dlatego, że może tu być kilka osób, które mogły to pominąć, ponieważ byli zbyyyyyt zajęci. (^_^)

Więc, powinniśmy pójść zapolować na serca fanów ze zdjęciami, które nie zostały jeszcze pokazane na oficjalnym kanale B.A.P?!


Bang PD, który chlubi się hip hop SWAG z intensywnie czerwoną bandaną oraz kurtką w tym samym kolorze! On wyraża koncepcję nowego albumu /’młodość’/ całym swoim ciałem. To Bang Yongguk, który ma przydomek „Bang Buddyjski święty (^_______ ^)” ze względu na miłą osobowość i szeroką hojność. Dlatego jest to poza przepełniona odprężeniem. Co mogą oznaczać te rozrzucone słowa na podłodze? B.A.B.Y, użyjcie swoich mózgów!

Miękki kapelusz, który jest zasadniczym elementem dla fashionisty i grzywki dokończył stylizację, która sprawiła, że on wygląda o 3 lata młodziej. Przy okazji co to za ukrywanie przystojnej twarzy Himchan’a na zdjęciu? Może to pas bezpieczeństwa zapobiegający abyśmy nie wpadły w jego wnikliwy wzrok jak głębokie jezioro? (Przepraszam, to było przegięcie) czytelnicy STARCAST… Wszystko w porządku? Musicie być zaskoczeni, prawda? ⊙▽⊙ (Drżący uczniowie)

To oficjalne „Trzy miski ryżu” B.A.P, Daehyun! Ten pseudonim został utworzony, ponieważ /Dae/ powiedział, że musi zjeść co najmniej 3 miski ryżu, by śpiewać na żywo jak jego głos na CD. W tle istnieją różne rozmiary i kształty audio może dlatego, że jest on głównym wokalistą odpowiedzialnym za wysokie noty! Jednym słowem jest doskonały…☆

Youngjae!! Youngjae!! Youngjae!!!!!!!! Jego prezencja sprawia, że ludzie krzyczą na sam jego widok. To legendarny Ahyookdae_Orangehood.jpg. Zgadzasz się <Youngjae-black hair=0>? Oto dobra wiadomość dla fanów, którzy upierali się, że Youngjae powinien mieć zawsze czarne włosy. On nawet ma na sobie same czarne ciuchy wraz z włosami! Czy Youngjae wie, że jest bardziej lśniący niż ta złota rzecz z tyłu zdjęcia?

Jongup, który bawi się farbami, które są dobre dla rozwoju dziecięcych mózgów. To był żart. Tył człowieka, który wygląda jakby miał specjalną historię jest zawsze dobry! Osobiście uważam, że spośród różnych tematów „młodzieży” może on wyrażać „wędrującą młodzież”. Białe włosy przyciągające wzrok pośród czarnowłosych członków. /Jongup/ uwalnia siłę jak biały lew. On musi być 99999 razy fajniejszy podczas tańczenia na scenie, prawda?!

B.A.B.Y, które spodziewały się zobaczyć najmłodszego, weźcie głęboki oddech przewijając w dół. Ogromna transformacja najmłodszego członka Zelo! On nie… nie ma… nic pod spodem.. OMG! Choć jestem dobrą osobą to Zelo sprawia, że wyobrażam sobie coś złego. Jego transformacja jest nieograniczona w przyszłości. Nazwijmy go tym, który stał się dorosły kończąc 20 lat, legalnie „oppa”.

To było wczoraj kiedy B.A.P w kostiumach Matoki po wydaniu video teaser’a MV nagle próbowali się skontaktować z fanami poprzez aplikację NAVER „V”! Oni zamienili się w wielkie Matoki, więc fani bardzo chcieli zobaczyć ich twarze, ale, to już naprawdę niedługo. Zostały tylko 3 dni do comeback show „151115”. Mam nadzieję, że wszyscy, którzy skończyli egzaminy wejściowe uniwersytetu przybędą i będą się cieszyć z lekkim sercem. Naprawdę, naprawdę dobra robota. *^^*

Więc, oczekujcie proszę na comeback show „151115” 4 mini albumu B.A.P „MATRIX”. Pa!

Artykuł/Zdjęcia/Wideo = TS Entertainment
※ Wszelkie prawa zastrzeżone przezTS Entertainment.


cr: m.star.naver.com
Tłumaczenie: Nakashima @ bappoland.wordpress.com

 

 

Reklamy

One comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s