[Artykuł] 151119 B.A.P wracają po pozwie i deklarują się jako „Young, Wild & Free”

Prawie dokładnie rok temu, los B.A.P był niejasny, ponieważ grupa złożyła pozew przeciw swojej wytwórni TS Entertainment za niesprawiedliwy podział zysków i traktowanie. Historia k-popu przewidziałaby, że pozew tego typu nie skończy się bez problemów, ale szóstka zakończyła wszystko porozumiewając się z wytwórnią w sierpniu, a teraz pierwszy raz powraca po tym wydarzeniu.

Ich powrót jest prowadzony przez singiel „Young, Wild & Free” i towarzyszy mu EP Matrix wyprodukowany przez lidera grupy Yongguka. Singiel jest mrocznym hip-hopowym kawałkiem z wpływami rocka, przez co zapada dokładnie w intensywną, skupioną wokół rapu dyskografię B.A.P.


Szczególnie widocznie w refrenie chłopcy krzyczą „Razem nam lepiej!” wiadomość, która była jasna przy wspólnym pozywaniu TS Entertainment, ale jest też na pewno uspokajająca dla fanów.

Teledysk do „Young, Wild & Free” pokazuje zespół robiący właśnie to, ale z wskazaniem na większą dojrzałość i ciemną rebelię, kiedy chłopcy tańczą wokół drogich samochodów i najmłodszy Zelo świeci swoimi mięśniami brzucha. Są również sceny, w których prowadzą grupę buntowników, co przywołuje ich teledysk „Badman” z 2013. Ale zamiast posiadania ciemnych farb na twarzy i walczenia wśród wybuchów samochodów, B.A.P przytulają się i śmieją wśród chaosu co pokazuje, że być może grupa zmienia wizerunek na trochę delikatniejszy. To ostatecznie pokazuje, że są powiązani jeszcze bardziej niż zawsze, co jest dobrym obliczem dla zespołu, który zawalczył o siebie kiedy czuł, że jest źle traktowany.

Na chwilę obecną, B.A.P utrzymuje rekord K-popu na Billboard’s World Albums chart z trzema miejscami nr 1. Jeśli ich mini-album Matrix osiągnie miejsce nr.1, to jeszcze bardziej podwyży poprzeczkę w konkurencji. Fani będą mogli zobaczyć, czy B.A.P zdobyją swój czwarty kawałek na pierwszym miejscu, kiedy wszystkie rankingi zostaną odświeżone we wtorek, 23-ego listopada.

 

Oryginalny artykuł [x]

Tłumaczenie: Olka @ bappoland.wordpress.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s