[STARCAST] Zerknięcie na stronę kręcenia MV B.A.P, która jest „Young, Wild & Free”!

cr: TheChiiwie

Witajcie wszyscy! 16 listopada o północy nareszcie zostały wydane wszystkie utwory z albumu MATRIX i MV, których pragnęliście. Krążą wiadomości, że B.A.P oczywiście zdobyli serca fanów i również przyciągnęli publiczność, ponieważ wyrazili pojęcie ‚młodości’ w ich własnym kolorze.

Zaraz po wydaniu MV, „Young, Wild & Free” osiągnęło wysoką pozycję na różnych listach! Strona kręcenia MV, która jest młoda, dzika i wolna zaczyna się teraz!

Kurtka i chustka wyglądają znajomo. To te same ubrania co w indywidualnych zdjęciach B.A.P ujawnionych wyłącznie na STARCAST, prawda? To lider Bang Yongguk. W przeciwieństwie do emitowanej siły, jakby zaraz miał iść na bitwę raperów, Bang Yongguk dobrze się bawi na sesji zdjęciowej przyjmując pozy przypominające samolot!

Nadszedł krótki czas przerwy. Co przyciągnęło wzrok lidera?!

To współpracujący Himchan i maknae Zelo. Wyrazili ‚dzikość’ tytułowego utworu z ciężko wyglądającymi skórzanymi kurtkami!

Jednakże, dziki /męski/ mężczyzna Zelo również nie może przegapić strojenia się gdy nagrywa MV.

„Spójrz tam Zelo”

Choć brał na poważnie MV, podniósł kącik ust by się uśmiechnąć, kiedy robiłam zdjęcie. Serca fanów stają się ciepłe dzięki temu delikatnemu uśmiechowi…♡

Przebierzmy się do kolejnego zdjęcia! Himchan i Daehyun, czy są oni harmonią czerni i bieli? Dziś często pojawia się ‚V’.

Oni ujawniają obraz prawdziwego jesiennego mężczyzny. Daehyun przyciąga fanów z wyrazem twarzy wzbudzającym instynkt opiekuńczy!

„Twoja kolej, Jongup”
Ich uścisk dłoni, bez przekazywania pałeczki!

Farba rozbryzgana tu i tam, wyjątkowy kolor włosów – to ‚wolna’ strona nagrywania Jongup’a! To scena gdzie członkowie cieszyli się z zabawy farbami w MV.

Czy teraz powinniśmy spojrzeć na szczegóły artystycznego świata B.A.P?!

Na początku wyglądali szczęśliwie.

V (^ _____ ^) V Wróżka ‚V’!! Daehyun!

Teraz zaczynamy.

Farby nie wystarczyły, więc przyniósł nawet spraye!

Youngjae jak Smerf Mądrala w okularach i z pędzlem w ręku wygląda jak student sztuki.

Całe studio kręcenia MV stało się dla B.A.P kolorowanką. Sześciu mężczyzn starających się w pracy artystycznej!

„Kto narysował znak zapytania na moich plecach?”

„To był Himchan”

Daehyun odpowiedział ładnym uśmiechem oraz gestem V na znak zapytania Himchana.

„Co myślisz o zmieszaniu kolorów?”
Najmłodsi członkowie Jongup i Zelo dzielący się pomysłami.

Jeśli Youngjae wygląda jak student sztuki, to Jongup wygląda jak artysta uliczny. Artysta, któremu pasuje trudne graffiti, a nie akwarela czy martwa natura.

Ubrania, które pierwotnie były czarne, wraz z upływem czasu zamieniły się w barwne. Kolorowe farby pokryły B.A.P i pasowały im jakby to był oryginalny wzór.

Wy również czujecie tę atmosferę, prawda? Studio wypełnione okrzykami i śmiechami sześciu mężczyzn. Cieszyli się wolnością przez dłuższą chwilę, jakby byli w czasach dzieciństwa.

Choć jesteśmy pokryci farbami, nie możemy zrezygnować z kontrolowania.

Jaką wiadomość członkowie chcieli przekazać? Właściwie, poprzez tę scenę starali się wyrazić ‚wolność młodzieży’. Głównym tematem 4 mini albumu jest ‚młodość’. W tym olśniewającym okresie życie jest jak biały papier. Poprzez scenę malowania wyrazili ‚młodzież’ rysując swoje życie w sposób, w jaki chcą. :)

Youngjae patrzy w monitor, może nadal ma wlekące się obrazy ze sceny malowania, ponieważ zajęło to 4 dni i 3 noce. Kontrolowanie jest niezbędne, by pokazać lepsze aspekty fanom.

Po kontroli powrót do ponownego nagrywania! Youngjae pokazuje spokojny uśmiech, ponieważ czuje, że może zrobić to lepiej niż wcześniej.

To maknae Zelo, który tak szybko dorasta. Krąży pogłoska mówiąca, że Zelo ciężko trenował do tego MV…

Czy wy to widzicie?! Abs Zelo ukryty w kurtce dżinsowej! Abs, który sprawił, że wszystkie dziewczęta w kraju oszalały!

To tak dobre zdjęcie. Zedytowałam je na idealny rozmiar na tapetę, więc po prostu idźcie i ustawcie je jako tapetę i pomyślcie raz dziennie o B.A.P.

Strona kręcenia MV B.A.P, która jest /MŁODA/DZIKA/WOLNA. Oni bardziej pokazali ‚kochane’ twarze, niż te twarde, ale z drugiej strony pokazali także charyzmatyczny występ! Jednakże wszyscy wiecie, że prawdziwa atrakcyjność B.A.P ukazuje się na scenie, prawda? Obiecajcie mi proszę, że nie przegapicie ich comebackowych występów z „Young, Wild & Free” w programach muzycznych, w tym tygodniu. *(^__________^)*

Artykuł/Zdjęcia/Wideo = TS Entertainment
※ Wszelkie prawa zastrzeżone przez TS Entertainment.


cr: m.star.naver.com
Tłumaczenie: Nakashima @ bappoland.wordpress.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s