[ARTYKUŁ] „1 miejsce B.A.P w Music Bank. ‚Osoba, której jesteśmy najbardziej wdzięczni? Nasz CEO'”

B.A.P żyje i ma się dobrze.

27 listopada B.A.P zajęli 1 miejsce w KBS Music Bank, ich pierwsze #1 miejsce odkąd powrócili. Zajęli również 1 miejsce w SBS MTV The Show.

Tym razem trofeum za pierwsze miejsce miało dla B.A.P większe znaczenie, niż kiedykolwiek indziej. Stało się tak, ponieważ przez ponad rok mieli przerwę ze względu na konflikt ze swoją wytwórnią. Tak, jakby chcieli nadrobić stracony czas, B.A.P, którzy zjednoczyli się po odbyciu długiej przerwy, jeszcze raz stanęli przez fanami z albumem o podwyższonej jakości. Zrobili comeback z o wiele większymi umiejętnościami i bardziej dojrzałym wizerunkiem, a ich urok jest tak silny, jak zawsze.

Himchan – członek B.A.P, które było w stanie zabezpieczyć sobie dwie wygrane pod rząd – wypowiedział się dla DailySports 2. grudnia.

Powiedział „Chciałbym podziękować wszystkim osobom, które dały nam wiele miłości i pozwoliły nam zająć pierwsze miejsce”, „chociaż pomiędzy naszymi comebackami była niespodziewanie długa przerwa, chciałbym podziękować członkom B.A.P, którzy bez wahania wzajemnie się wspierali.” opowiadając o tym, jak się czuje po wygranej.

Mówiąc o tym, wobec kogo czują się najbardziej wdzięczni, Himchan powiedział „Jeszcze raz, są to ludzie, którzy ponownie się zgromadzili i pozwolili nam osiągnąć szczyt: Kim Taesung CEO oraz nasza rodzina TS Entertainment, również członkowie personelu – chciałbym wam wszystkim podziękować”

Również dodał „[Dziękuję] naszym fanom, którzy na nas czekali, wierzyli w nas i stale dawali nas siłę, nie sądzę, żeby bez Was ta nagroda miała jakiekolwiek znaczenie czy wartość.”


 

Oryginalny artykuł [x]
Tłumaczenie: tima @ baptrans | Chii @ bappoland.wordpress.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s