[ARTYKUŁ] 151223 600 osób zgromadzonych w Tower Records Shibuya dla B.A.P podpisujących swoje tablice! „Chcemy dobrze bawić się z fanami podczas świąt”

B.A.P, którzy w fantastycznym stylu powrócili i zakończyli koreańską promocję z ich czwartym mini albumem „MATRIX”, nareszcie ponownie zaczynają swoją aktywność w Japonii!

Aby uczcić ich wydarzenie “B.A.P Y.W.F Fan Event ~Merry Christmas~” odbywające się 24.12 (Czwartek) w Tokio International Forum i 25.12 (Piątek) w Nagoya Congress Centre, 23.12 odwiedzili Tower Records Shibuya. Podpisali tablice celebrujące wydanie albumu „MATRIX” na pierwszym piętrze.

Ogłoszone było, że członkowie dotrą między godziną 16, a 17, ale sklep był wypełniony już na godzinę 16 i łącznie z fanami, którzy nie mogli wejść do środka, było tam ok. 600 osób. Fani, którzy byli na samym początku czekali tam od godz. 10 i byli tak żarliwi, że nawet zimno nie było w stanie im przeszkodzić.

Pośród plakatów i maskotek Tygryska, około godziny 17, oczekującym fanom nareszcie ukazali się członkowie. Otoczeni okrzykami fanów, ubrani w nieformalnym stylu, machali fanom i uśmiechali się, zanim zabrali się do podpisywania swoich tabliczek.

A później, napotykając fanów z aparatami, zrobili fanservice poprzez pozowanie, machanie i przybijanie piątek.

Fani byli bardzo podekscytowani widząc członków, a przez ich głośne okrzyki, prawie nie można było usłyszeć powitania B.A.P.

To był krótki czas, ale członkowie cieszyli się widząc fanów przed wydarzeniem następnego dnia. Po wszystkim, nawet mimo ich zajętego grafiku, nagrali dla nas wywiad.

YG: Do wszystkich oglądających Korepo, jesteśmy…
Wszyscy: B.A.P yes sir! Cześć! Minęło trochę czasu~
HC: Minęło trochę czasu~

Q: Około 600 osób zebrało się dzisiaj na podpisywaniu tablic i słyszałem, że niektórzy czekali już od godziny 10. Powiedzcie co myślicie o spotkaniu waszych japońskich fanów po tak długim czasie.
YJ
: Wooo~~oo~ooow~~~~ *wszyscy klaszczą*
DH: Od 10 rano?? Która jest teraz godzina?
HC: Jest 17.
DH: Już godzina 17… Musieli czekać bardzo długo. Wtedy, kiedy tam weszliśmy, było o wiele więcej fanów niż sobie wyobrażałem, więc poczułem się kochany, mimo że dawno nie byliśmy w Japonii.
HC: Byłem naprawdę zaskoczony.
DH: Byliśmy przez to zaskoczeni i szczęśliwi.

Q: Od waszego powrotu z “MATRIX” w Korei, wzięliście udział w różnorodnych aktywnościach; co było najbardziej zabawne
HC
: Minęło trochę czasu od kiedy mieliśmy jakiekolwiek czynności, więc cieszyliśmy się z każdego momentu i jesteśmy szczęśliwi. Byłoby miły, gdybyśmy mogli zawsze spędzać dużo szczęśliwych chwil z fanami.
DH: Mógłbyś powiedzieć to (skomentować) po japońsku?
HC: Kocham was.
YJ: Pamiętam o was (myślę o was) każdego dnia.
DH: Racja.
HC: Zawsze jesteśmy z wami.

Q: Spędzicie 24 i 25 grudnia, Wigilię i pierwszy dzień świąt, w Japonii. Jak się z tym czujecie?
JU: Myślę, że to dla nas nowe doświadczenie . Do tego roku spędzaliśmy nasze święta w Korei, więc obchodzenie ich w Japonii, będzie dla nas czymś nowym i bardzo tego oczekujemy.
DH: To dla nas znaczące i szczęśliwe spotkać się z japońskimi fanami na zabawnych fanmeetingach w Wigilię i pierwszy dzień świąt. Pokażemy wam interesujące występy, więc będzie dobrze, jeśli wszyscy będziemy mogli cieszyć się z tych chwil. Hahahaha!
HC: Wesołych świąt!

Q. Fanmeetingi zaczynają się od jutra, pokaz entuzjazmu proszę!
YJ: Minęło naprawdę dużo czasu od naszego spotkania z japońskimi fanami, więc to moment, na który również czekaliśmy i bardzo go oczekiwaliśmy. Częścią fanmeetingu są występy i dużo zabaw, w których będziemy mogli stworzyć dobre wspomnienia. Chcę spotkać fanów i spędzić z nimi ten szczęśliwy czas najszybciej jak to możliwe
ZL: Wesołych świąt! Kocham was!
HC: Wszyscy, proszę… przyjdźcie jutro!
DH: Minęło trochę czasu od kiedy my, B.A.P, byliśmy w Japonii, więc pracowaliśmy naprawdę ciężko przygotowując się na ten czas, za którym tęskniliśmy. Dlatego, będę szczęśliwy jeśli wszyscy będziemy się dobrze bawić na tym wydarzeniu. Mam nadzieję, że wielu z was jutro przyjdzie. Razem spędźmy szczęśliwie czas!
HC: Przygotowaliśmy również różne piosenki.
DH: Do wszystkich – kocham was!
YJ: Będzie też dużo wydarzeń, prawda?
HC: Będzie dużo wydarzeń.
DH: Wiele wydarzeń~!
ZL: Tak jak oczekiwano~!
YJ: Nie mogę się doczekać!

YG: To byli, B.A.P yes sir!
DH: Jutro,
HC: Spotkajmy się!~
DH: Spotkajmy się!~
HC: Wesołych świąt!
DH: Wesołych świąt!
YJ: Papa~
HC: Spotkajmy sięę~

Za kulisami była atmosfera pełna harmonii z członkami nucącymi piosenki i mówiącymi o jedzeniu  “Chcę zjeść sukiyaki” i “Zjadłbym monjayaki”

Kiedy robili zdjęcia polaroidowe, Himchan zobaczył jedno z Youngjae, na którym w tle stał Daehyun i powiedział “to szczęśliwe zdjęcie”. Jongup pokazał jego różnorodny urok, kiedy robił wiele zdjęć dopóki nie był usatysfakcjonowany.

Bardziej niż cokolwiek innego, członkowie wyglądali na podekscytowanych spotkaniem fanów po długim czasie. Spędźmy najlepsze święta z B.A.P 24 i 25 oraz powitajmy z nimi nowy rok 5-ego stycznia!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s