[ARTYKUŁ] „Sukces comebacku B.A.P, powód, dla którego 2016 jest jeszcze bardziej wyczekiwany”

Dla męskiego zespołu B.A.P (Bang Yongguk, Himchan, Daehyun, Youngjae, Jongup, Zelo) rok 2015 był wyjątkowy. A ich perspektywy na 2016 są jeszcze bardziej wyjątkowe.

Po debiucie w 2012, B.A.P, którzy zdobyli uznanie jako popularni idole, przechodzili przez 9 miesięcy przez „bolesny okres” od minionego listopada do tego sierpnia. Przeszli przez proces sądowy ze swoją wytwórnią TS Entertainment. Proces zakończył się wynikiem pełnym żalu dla czteroletniej grupy B.A.P. Podczas gdy ich rywale, inne męskie zespoły, intensywnie walczyli między sobą, B.A.P nie mieli wyboru i musieli pozostać (w tyle) w listopadzie 2014. Oczywiście, inne grupy zawładnęły sercami fanów.

W wyniku tego B.A.P mądrze poradzili sobie z sytuacją, zespół, który przez długi czas był na skraju rozpadu, powrócił na swoje miejsce. Byli w stanie szybko powrócić dzięki wysiłkom wytwórni TS Entertainemnt oraz członków zespołu. B.A.P zakończyli proces i powrócili do przemysłu w przeciągu zaledwie 3 miesięcy i ponownie potwierdzili swoją pozycję jako reprezentanci grup idoli.

Dzięki aktywności związanej z powrotem rozpoczętej 15 listopada od showcase’u na wielką skalę, tytułowa piosenka z nowego albumu „MATRIX”, „Young, Wild & Free”, zdobyła pierwsze miejsca w KBS 2TV „Music Bank” oraz SBS MTV „The Show” kompensując ich długą nieobecność. To moment, który ujawnił potencjał B.A.P. Z reputacją wielu męskich zespołów jako iskry w tym burzliwym przemyśle, to również ujawniło, jak bardzo odpowiednim wyborem byli B.A.P.

Chociaż nie jest to powszechnie wiadome, CEO TS Entertainment, Kim Taesong, oraz personel (wytwórni) nie wstrzymują się w wysiłkach w kierunku udanego powrotu B.A.P. Poszukując dobrych piosenek ciężko pracowali, by przywrócić sławę po powrocie do uprzedniej formy. Zamiast karać za ponoszenie odpowiedzialności, CEO Kim Taesong oraz pozostały personel stanowili fizyczne oraz emocjonalne wsparcie tak, by członkowie mogli skoncentrować się na promocji bez odczucia ciężaru. Rezultatem był sukces.

Jeśli dla B.A.P 2015 był „poszukiwaniem ich oryginalnego miejsca”, 2016 będzie „lotem wyżej”. B.A.P już szykują się do gwałtownego wzrostu. Na luty już zaplanowana jest seria koncertów „B.A.P LIVE ON EARTH”, jak i również wydanie nowego albumu.

Co jest jeszcze bardziej oczekiwane, to spotkanie z zagranicznymi fanami. W 2016 B.A.P planują trasę na wielką skalę po Ameryce, Europie, Chinach oraz Japonii.

28 (grudnia), CEO Kim Taesong powiedział StarNews „W przyszłym roku B.A.P wydadzą nowe albumy w Korei oraz Japonii i planują spotkać się z fanami podczas trasy po Ameryce, Europie, Chinach, Japonii oraz Azji” oraz „oczekujcie w 2016 B.A.P, jako grupy idoli, która reprezentuje Koreę”.

Źródło [x]
Tłumaczenie: woojung & sojeong @ baptrans | Chii @ bappoland.wordpress.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s