[STARCAST] 160108 Spotkanie B.A.P z fanami w Japonii + przepowiednie na Nowy Rok!

Cześć wszystkim! To już 2016 : ) Czy ubiegły rok dobrze wam minął? B.A.P, którzy skończyli już promować swój 4ty album MATRIX w Korei, spędzili koniec starego roku oraz początek nowego w bardzo wyjątkowy sposób. Wraz z nimi i 15,000 japońskich fanów w Tokio, Nagoi i Osace spędziłam świetne Święta.

24 grudnia właśnie tutaj B.A.P spotkali się z fanami w Japonii [B.A.P Y.W.F FAN EVENT ‚”Wesołysch Świąt” w TOKIO]!

Od samego początku okrzyki fanów były bardzo donośne i towarzyszyła im zielona fala lighsticków z Matoki.

Nie zapomnieli powitać fanów po pełnym pasji występie.

Przywitali się w kolejności od najstarszego do najmłodszego i powiedzieli kilka słów o tym, co ostatnio robili.

Najśmieszniejszym momentem było pokazywanie starych zdjęć [Dawno dawno temu B.A.P] ★Mnóstwo★ zdjęć z czasów debiutu oraz dzieciństwa.

Chłopiec trzymający Tygryska – wskazówką tu jest „Tygrysek”. Wszyscy wiecie kto to, prawda B.A.B.Y?

Tak, wiem że wiecie, wszyscy wiemy, że to lider Bang Yongguk, który uwielbia Tygryska.

Dziecko z białą cerą i ładną buzią to…

Himchan, który ciągle jest przystojny. Od kiedy byłeś tak przystojny, Kim Himchan?

Chłopiec układający palce w nieśmiałe „V” pozuje w kolorowym stroju (głównym akcentem są korale) – widać, że zna się na modzie.

Główny wokalista, wesoły Daehyun!

Udowodnił, że od urodzenia był uroczy.

Wskazówka do następnego członka: stare zdjęcie w pomarańczowym kapturze na Idol Star Athletics Championships.jpg

Youngjae, który w porównaniu ze zdjęciem stracił pucołowate policzki. Już zanim schudł miał ładne oczy, nos i usta.

Oh! Jest taki cool! Ręce w kieszeniach! Tym małym chłopcem stojącym w wyjątkowej pozycji jest…

Jongup, który odpowiada za taniec.

Jeśli spojrzymy na Jongupa to zobaczymy, że po prostu urósł, a twarz pozostała mu ta sama. Dobra robota!

W końcu – uroczy chłopiec, który otrzymałby mnóstwo miłości od cyber-cioć i wujków, gdyby w tych czasach pojawił się w programie do opiekowania się dziećmi!

To najmłodszy członek zespołu, Zelo. Czy wiedział, że urośnie do 187cm…!? Ciągle ma twarz jak dziecko, ale na scenie jest bardzo charyzmatyczny! Świetnie ♡_♡

Po pokazaniu niekonwencjonalnych zdjęć z przeszłości przyszedł czas na gorący [WIELKI POJEDYNEK B.A.P]! Losowali piłki, żeby podzielić się na drużyny: Czerwoni przeciwko Niebieskim.

Jongup wylosował „Czerwonych”.

Przy przepychaniu dłoni i grach telepatycznych śmiechom nie było końca! Tak skończyła się pierwsza część spotkania z fanami, a gry kontynuowane były w drugiej części. Członkowie zespołu wyszli z peleryną Świętego Mikołaja. Część druga gier była przeprowadzana indywidualne przez kolejnych członków zespołu.

Była to gra zręcznościowa dla męskiego poczucia wartości. Himchan grał w jegichagi wkładając w to całą swoją dusze i siłę!

Oh nie, przewróciłeś się?

Youngjae chciałby kopnąć „jegi”…!

Jongup pokazał perfekcyjną grę w jegichagi, ale to zdziwiona twarz Youngjae jest głównym punktem programu.

Kolejna gra to skakanka- zwykła skakanka? Nie, na dwie osoby.

Nie jest łatwo”

Powaga atlety”

Brawa dla Jongupa, który nie przejmuje się upadkami podczas gry!

Kiedy mówimy o B.A.P nie możemy pominąć tańca, prawda? Na różowej kartce papieru są wypisane rożne tańce. Himchan wybrał disco.

Spójrzcie na tę sylwetkę! Youngjae pokazał seksowny taniec.

Zelo ociekając swagiem zatańczył hiphop.

Przyczepili sobie gwiazdki , na których napisane było czy w grach zajęli pierwsze lub drugie miejsce. Mam nadzieję, że dla fanów, którzy połączyli się razem jak te gwiazdki, było to niezapomniane wspomnienie.

Zakończyli [B.A.P Y.W.F FAN EVENT „Wesołych Świąt” w TOKIO] delikatnym występem. Publika była smutna. Ponieważ było to pierwsze spotkanie z fanami zza granicy od dawna, zarówno fani jak i zespół spędzili ten czas z miłością i pozytywna energią.

Dzisiejsza niespodzianka! STARCAST kończy się tutaj. Smutno byłoby skończyć w ten sposób, więc tutaj są wróżby na dobry Nowy Rok oraz nagranie. Wiecie, że to dla zabawy, prawda? Mam nadzieję, że B.A.P oraz Wy będzie mieć świetny rok.

Wróżba na Nowy Rok [Bang Yongguk]
Można podnieść swoją wartość. Jeśli włożysz wysiłek w swoje marzenia, odniesiesz sukces. Zbliż się do przyjaciół i starszych współpracowników. Będziesz miał szczęście, jeśli wyprowadzisz się za granicę. Jednak dobrze byłoby dać sobie w tym roku spokój z dziewczynami i alkoholem!

Wróżba na Nowy Rok [Himchan]
Jeśli włożysz wysiłek w swoje zdrowie, przyniesie on dobre rezultaty. Zobaczysz to, ponieważ nie będziesz się już czuł tak zmęczony. Po ciężkim okresie czas, żeby w twoim życiu pojawiło się szczęście. Wraz z nowym planem złapiesz wiatr w żagle. Jednak w grudniu możesz mieć problem z pieniędzmi.

Wróżba na Nowy Rok [Daehyun]
Wygląda na to, że w tym roku będziesz miał stały dopływ gotówki. Dzięki wysiłkowi i dobremu zarządzaniu zasmakujesz dobrobytu. Wiele ludzi zwróci na ciebie uwagę i zrobisz się popularny. Niczego nie będzie ci brakowało, jako ze będziesz miał pieniądze i popularność. Czas poradzić sobie z relacjami z innymi ludźmi. Szczególnie lipiec będzie dobrym czasem żeby popracować nad swoim honorem, wszędzie będziesz poważany. Grudzień będzie okresem, kiedy otrzymasz wyniki wysiłków i bogactwa.

Wróżba na Nowy Rok [Youngjae]
Otrzymasz pomoc od dobrej osoby i odniesiesz sukces. Dobrze jest spotykać takich ludzi gdziekolwiek byś nie poszedł. Kwiaty kwitną a ich zapach rozprzestrzenia się na wietrze. Twoje imię wszędzie będzie znane. Praca, do której tak się szykowałeś, w końcu się zacznie. Dobrym znakiem jest być pełnym energii. Będziesz źródłem oczekiwań i zainteresowania. Dobrze traktuj innych. Łatwo zapomnisz o kłopotach, a dobre wspomnienia pozostaną z tobą na długo. Pod koniec roku będziesz bogaty, a twoja rodzina nie będzie miała zmartwień.

Wróżba na Nowy Rok [Jongup]
Szczęście jest po twojej stronie i osiągniesz to wszystko, o czym marzysz. Nie będzie ci niczego brakowało, bo będziesz bogaty. Jednak są ludzie, którzy ci zazdroszczą, ponieważ masz szczęście. Pozbądź się swoich leniwych nawyków i przygotuj się na zapas. Uważaj na oczy.

Wróżba na Nowy Rok [Zelo]
Nawet jeśli tego nie wiesz, to dla ciebie jest już wiosna i wydarzą się dobre rzeczy. Z niewielkim wysiłkiem osiągniesz coś dużego. Osiągniesz nieoczekiwany upadek i poszerzysz terytorium. Twoja determinacja jest silna, ale brak ci skrupulatności i delikatności, więc rezultat może być mniejszy od oczekiwanego. Zrelaksuj się i spójrz na to wszystko, co już osiągnąłeś. Jeśli będziesz dbał o ludzi dookoła siebie, szczęście się do ciebie uśmiechnie.

Artykuł/Zdjęcia = TS Entertainment
※ Wszelkie prawa zastrzeżone przez TS Entertainment.


cr: m.star.naver.com
Tłumaczenie: Alex @ bappoland.wordpress.com

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s