[WYWIAD] 160206 BirthdayTalkToYou: B.A.P Jongup – Gwiazda, od której chciałbyś dostać życzenia urodzinowe? „Amerykańska gwiazda pop, Tinashe”

Dancing machine obecnie zajętej comebackiem grupy B.A.P, Jongup (Moon Jongup), zmierzył się 6 [lutego] ze swoimi urodzinami. Urodzony 6 lutego 1995. Tęskni za ciepłym posiłkiem przygotowanym przez mamę do tego stopnia, że mówi, że jego największym życzeniem urodzinowym jest „spędzić urodziny z rodziną”. Żeby spełnić obietnicę złożoną fanom, Jongup odrzucił na bok swoje małe życzenie na następny rok.

W stadium końcowym przygotowań do [wydania] 5 Mini Albumu “Carnival oraz koncertów ‚B.A.P Live on Earth 2016 World Tour Seoul Awake’ odbywających się przez dwa dni, 20 i 21 lutego, w Seulu w Bangidong, Olympic Park SK Handball Stadium, z wciąż spadającymi kryształowymi kroplami potu, usłyszeliśmy specjalną przemowę urodzinową.

– Co będziesz robić w swoje urodziny?
▲ Sądzę, że będziemy zajęci procesem końcowej produkcji nowego mini albumu. Jestem pewien, że starsi koledzy kupią mi ciasto.

– Jak się czujesz, mierząc się ze swoimi urodzinami?
▲ To zawsze szczęśliwe uczucie, kiedy ludzie składają ci życzenia. A życzenia urodzinowe są trochę bardziej wyjątkowe. Zazwyczaj robię się szczęśliwszy już dzień przed moimi urodzinami.

– Jak się czujesz, stając się starszym? Czego oczekujesz najbardziej?
▲ Nie odczuwam ciężaru w byciu starszym. Nieważne, w jakim wieku, dalej jestem sobą. Nie zmieniam się, kochani, haha. “Po prostu, starzeję się = czas płynie”, tak to wygląda.

– Co najbardziej i najmniej chciałbyś usłyszeć w dniu swoich urodzin?
▲ Nie ma rzeczy, których nie chciałbym usłyszeć w dniu swoich urodzin. Lubię wszystko, ale jest jedna czynność, za którą nie przepadam. To obsmarowanie [twarzy] kremem z ciasta. Od momentu, w którym ludzie trzymają tort i zaczynają śpiewać „sto lat”, robię się nerwowy. Co chcę usłyszeć, to „wszystkiego najlepszego, Jongup”.

– Czy był jakiś sen prekognitywny [o Tobie]? [T/N: sen matki dotyczący przyszłości dziecka, kiedy jeszcze jest w ciąży]
▲ Mama powiedziała, że widziała bardzo szeroki Ocean Spokojny. Bardzo rzadko słyszy się o snach prekognitywnych, które nie są ani o przedmiocie, ani o zwierzęciu, tylko o oceanie, więc sądzę, że to w jakiś sposób zapada w pamięć.

– Urodziny, które najbardziej zapadły Ci w pamięć.
▲ Mam nadzieję, że najbardziej godnymi zapamiętania będą tegoroczne urodziny.

– Urodziny, jakie chciałbyś mieć w przyszłości?
▲ Spędzone z rodziną? Chciałbym spędzić urodziny z rodziną. W tej chwili to prezent, który chciałbym dostać.

– Gdybyś dostał wolne w urodziny?
▲ Po pierwsze, pojechałbym do domu. Pojechałbym i zjadłbym coś smacznego z rodziną. Ponieważ to wyjątkowy dzień, chciałbym pojechać w jakieś chłodne, fajne miejsce.

– Czy jest celebryta, od którego chciałbyś usłyszeć życzenia?
▲Um. Tinashe. Jest naprawdę świetną artystką. Ostatnio często jej słucham i chciałbym ją polecić naszym fanom, jej głos jest naprawdę czarujący.

– Życzenie urodzinowe, które miałeś jako dziecko. Czy zostało spełnione?
▲ Jest w trakcie spełniania. Marzyłem, by moja rodzina była zawsze szczęśliwa i zdrowa. Mam nadzieję, że to życzenie dalej będzie się spełniało.

– Urodziny Jongupa za 10 lat?
▲ Zapuszczę trochę brodę, a poza tym nie będzie wielkiej różnicy. Nawet po 10 latach będę bardzo szczęśliwi, jeśli cenni dla mnie ludzie pozostaną przy moim boku i będą mi życzyć wszystkiego dobrego na urodziny.

– Osoba, której chciałbyś podziękować?
▲ Zawsze dziękuję moim rodzicom, ale tym razem chciałbym podziękować Babys. Kochani, nie jestem zbyt dobry w wyrażaniu emocji, ale wiedzcie, że zawsze jestem wdzięczny i zawsze o Was myślę. Dziękuję, naprawdę.

– Słowo do samego siebie w dniu Twoich urodzin?
▲ Jongup, wszystkiego najlepszego. Nie trać swoich korzeni nawet w 2016 i zawsze walcz.


Tłumaczenie: sojeong @ baptrans | Chii @ bappoland.wordpress.com

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s