[STARCAST] 160128 Gratulacje! Wydanie specjalne z okazji 4 rocznicy B.A.P, ‘Reply 2012’

Witajcie, czytelnicy STARCAST! Pogoda zrobiła się taka zimna, nie złapaliście grypy?!
Przyniosłam dzisiaj wydanie specjalne STARCAST z okazji ☆4 rocznicy B.A.P☆, by wykopać przeziębienie!
Wczoraj minęły 4 lata odkąd B.A.P oficjalnie zadebiutowali. Motyw przewodni, na który się zdecydowaliśmy, by nie zapomnieć pierwszych konceptów i wytworzyć najlepszych rookie-

101335669_1

Ta-da! To ‚Reply, 2012’!

101336237_2

Pierwsza rzecz, do której należy się wrócić z czasów ich debiutanckiego albumu „WARRIOR” wydanego w 2012, to

101336710_3

Stroje „wojowników” na polu bitwy

101337171_4

I blond włosy wszystkich członków! Ubrali się tak, jakby dopiero co zadebiutowali. Niezręczne peruki są głównym elementem. Blond włosy były znakiem rozpoznawczym reprezentującym B.A.P!

101337674_5

„We are B.A.P, yes sir!”

Nie możemy pominąć pełnego werwy powitania jako rookie.

101338221_6

Jedyna rzecz, która jest inna niż wcześniej, to wzrost najmłodszego Zelo? Zelo był podobnego wzrostu, jak reszta zespołu w czasie debiutu, ale z roku na roku stawał się coraz wyższy i w końcu został najwyższym członkiem zespołu.

101338725_7

OH, mężczyzna nowej generacji, który wyszedł prosto z mangi. Oto on, oh, nawet jego fryzura świadczy o tym, że właśnie uciekł z japońskiego komiksu miłosnego. Zabierzcie się z nami na wycieczkę w przeszłość z wystrzałowymi blondynami B.A.P z 2012 roku!

* Pierwsza powtórka, przywracamy debiutancki album ‚WARRIOR’ *

101339188_8

Sześciu zwykłych wojowników, którzy zapowiedzieli walkę o dusze na ulicach w 2012 roku.jpg

101343716_9

„Daj się ponieść pod wpływem słońca, rozpal ogień w moim sercu digidigidum digidigidum”  
Krzycz, jeśli to pamiętasz ↗↗
101344199_10
101344638_11

Jeśli przeczytałeś “Digidigidum digidigidum” i nawet nie zdałeś sobie z tego sprawy, to idź i przynieś swój lightstick Matoki przed ekran komputera. (Wyciąga Matoki z pudełka). Oto sześciu atrakcyjnych mężczyzn, którzy pozwolą ci na przerwę, ale nigdy nie pozwolą ci odejść.

*Druga powtórka, nagrody „Dobra robota B.A.P”*

Nagrody zostały rozdzielone między wszystkich członków zespołu na podstawie wysiłku jaki włożyli w aktywności w poprzednich 4 latach. Co więcej, te ważne nagrody zostały przyznane przez samych fanów!

101345358_12

Imię:  Bang Yongguk / Nagroda Wolność od idei i myśli
Ta nagroda została przyznana osobie, która pokazała niezmienną i nieruchomą postawę wobec fanów, którzy tęsknią za chociaż jednym jego gestem czy słowem podczas programów rozrywkowych i livestreamów na V App.”

 

-Inne komentarze: (Sang znaczy „nagroda” po koreańsku) Eol-ssi-goo-sang, Oto-sang, croissant, Jo-sang (oznacza „przodka” po koreańsku) w świecie komedii, Dong-sang, Producent-sang,Sang [Nagroda] dla zespołu przyszłości (mojego męża) czy Nae-sae-sang (co znaczy „Mój świat” po koreańsku)

101345953_13

Imię:  Himchan / Nagroda Wspaniała twarz

To nagroda przyznana osobie, która zadebiutowała z idealnym wyglądem i pracowała ciężko przez 4 lata, żeby przynosić innym radość dzięki swojej przystojnej twarzy. Jak przystało na visuala zespołu.

-Inne komentarze: Nagroda-Statua, Him-chan-eun-sang, Mang-sang (mang-sang znaczy tyle, co złudzenie, ale powiedziane w ładnej formie – człowiek który powoduje że ludzie mają dobre złudzenia/wyobrażenia), Do-ryeon-nim-sang, Himchan-gi-sang

101347283_16

Imię:  Daehyun / Fan no mina san (Nagroda fanów)

Oto nagroda dla osoby, która starała się ze wszystkich sił utrzymywać kontakt z fanami i zapewniać ich, że nie ma się o co martwić. Fani za to szczerze dziękowali, dlatego właśnie przyznaliśmy to wyróżnienie Daehyunowi.

-Inne komentarze: Więcej-niż-wyobrażenia-sang, nagroda Dbaj o swoje sungdae (struny głosowe), Zadraśnięcie-sang (spowodował rysy na sercach zagranicznych fanów), Będzie zgłoszony sang (zgłoszenie małżeństwa), Seol-sang-ga-sang (dobrze wygląda, a co więcej dobrze też śpiewa)

101346697_15

Imię:  Youngjae / Nagroda Malowniczy w codziennym życiu
Oto członek zespołu, który swoją wybitną twarzą jest w stanie uszkodzić delikatne oczy B.A.B.Y, a jednocześnie wlewa w te oczy radość swoim męskim wzrostem i ciałem. To nagroda dla osoby, która pokazała codzienne życie jak piękny obraz.

-Inne komentarze: Heung-shin-heung-jae-sang, Muggle-killer-sang, Good-admire-sang

101347938_17

101416761_18

Imię:  Jongup / Nagroda Oryginalna Fantazja
Ta nagroda została wręczona osobie, która sprawiała radość zarówno B.A.B.Y, jak i członkom zespołu dzięki swojej nieoczekiwanej oryginalnej wyobraźni. I otrzymał tę nagrodę także dlatego, że jego fantazja jest tak urocza, że aż powoduje atak serca.
-Inne komentarze: Dae-dan-hae-sang (Wielka nagroda), Sil-ryeok-hyang-sang, Gag-code-yi-sang (ma niezwykły sposób żartów), Gag-ga-jom-yi-sang (ma dziwne żarty), Yi-sang

101417381_19

Imię:  Zelo aka Choi Hongjoon / Nagroda 火 (Hwa-sang)

To nagroda dla członka, który będąc uroczym najmłodszym członkiem, rozpalał ogień w sercach wszystkich fanów: mężczyzn i kobiet, niezależnie od wieku. Jednocześnie na scenie prezentował wybitne występy i rap.

-Inne komentarze: nagroda Przestań rosnąć, nagroda młodości, Hwan sang, nagroda „Mój dobrze wyrośnięty chłopiec”, Big sang, Visual gam-sang, nagroda „Kiedy urosłeś tak bardzo”.

* Trzecia powtórka, gra w telepatię *
101417890_20
Charakterystyczna poza dla „WARRIOR”. Cała szóstka pokazała jednakowy ruch gdy przyszło im zaprezentować ich debiutancki utwór. Mogą to zatańczyć nawet z zamkniętymi oczami.
101418348_21
Co więcej, B.A.B.Y to…? Himchan pokazuje usypianie dziecka, Bang Yongguk i Youngjae pokazują swoją miłość pokazując serduszko… oryginalny  Daehyun dotyka swego brzucha….!
101418809_22
Następne słowo to Youngjae (plus „zegnij palec jeśli twoje urodziny były 24 stycznia). To może wam sie wydać dziwne, ale ta poza to kluczowy punkt choreografii w trakcie partii Youngjae w ‚ONE SHOT’.
101419238_23
101419816_24
Wszyscy członkowie dobrze odgadli pozy do ‚MATRIX’ i ‚Be Happy’, nad którymi ostatnio pracowali. To właśnie to, co nazywamy telepatią, prawda?!
*Czwarta powtórka, teraz możemy to powiedzieć!! *
101420261_25

B.A.P odbyli szczerą rozmowę z fanami z okazji swojej 4 rocznicy. Nie ma zdjęcia, ale poniżej znajdziecie rzeczy, które musicie wiedzieć.

Q. Czy jesteście w stanie dojrzeć twarze fanów na koncercie?

-Bang Yongguk: Szczerze mówiąc, zawstydza mnie patrzenie z bliska w oczy fanów… Nie umiem właściwie patrzeć w oczy.
-Daehyun: Patrzę na fanów przede mną. Kiedy jestem na scenie staram się patrzeć na tę stronę, którą mogę dobrze zobaczyć.
-Youngjae: Widzę fanów stojących przed scenę i na pierwszym piętrze, ale z powodu oświetlenia z reguły nie widzę tych z wyższych rzędów.
-Jongup: Mam słaby wzrok, więc generalnie nie widzę ich za dobrze. Lepiej widzę gdy założę soczewki.

Q. Jaką tolerancję na alkohol mają członkowie B.A.P?
-Bang Yongguk: Nikt nie widział go pijanym i ma dobre maniery.
-Himchan: Półtorej butelki soju. (Himchan jest inny niż lider, który pije z klasą!)
-Daehyun: Nie znoszę dobrze piwa, ale wypijam pół butelki soju!
-Youngjae: Nie lubię alkoholu
-Jongup: Butelka soju
-Zelo: Lubię mieszać alkohol z sokiem pomarańczowym
Q. Co sądzicie o tym, że macie zbyt dużo rzecz do zrobienia? (Dodatkowo: nigdy nie macie przerwy?) 
-Himchan: Mieliśmy długą przerwę, ale lubimy pracować. Spotykajmy się częściej!
-Daehyun: Poza chwilami kiedy jesteśmy napraaaawdę zajęci, to dużo odpoczywamy albo trenujemy.
-Youngjae: To nie tak, że nie mamy w ogóle przerw. W porównaniu do pracowników biurowych którzy pracują 5 albo 6 dni w tygodniu, my….
-Daehyun: Więc… może powinniśmy zacząć robić jeszcze więcej rzeczy i pracować ciężej?!
-Zelo: To dobry pomysł!
* Koniec obchodów 4 rocznicy B.A.P*
101420715_26
101421371_27

Samo-świętowanie z tortem przygotowanym w prezencie od fanów! Gra-tu-la-cje ♬ Gratulacje ♬ Gratulujemy z okazji 4 rocznicy B.A.P!

B.A.B.Y, będziecie z nami nie tylko przez te 4 lata ale i przez 40, prawda? STARCAST kończy swoją misję świętowania rocznicy B.A.P w tym miejscu. Zobaczymy się wszyscy ponownie na pierwszym koncercie światowej tasy ‘B.A.P LIVE ON EARTH 2016 WORLD TOUR SEOUL AWAKE!!’ 20 i 21 lutego. Do zobaczenia!

cr: TS

Tłumaczenie: Chii&Mizuki @ bappoland.wordpress.com
Oryginalny artykuł [x]

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s