[ARTYKUŁ] 160221 B.A.P wyznają: „Bycie razem w szóstkę to festiwal i karnawał”

B.A.P wyjawili, że najszczęśliwsze momenty to te, gdy są w komplecie.

pobrane

21 lutego w Seoul Song Pa-Gu Olympic Park Music Live Hall miała miejsce konferencja prasowa solowych koncertów ‘B.A.P LIVE ON EARTH 2016 WORLD TOUR’. Podczas konferencji B.A.P podzielili się swoimi odczuciami związanymi ze światową trasą koncertową, a także wydaniem nowego albumu ‘CARNIVAL’.

Pod hasłem ‘B.A.P LIVE ON EARTH 2016 WORLD TOUR’ B.A.P rozpoczną długą podróż poprzez pięć kontynentów, 15 krajów i 30 koncertów. Trasa zacznie się w Korei i wyruszy do USA, Meksyku, Polski, Rosji, Nowej Zelandii i dalej.

Daehyun wyjawił: „Wielu fanów z całego świata czekało na nas, zwłaszcza, że minęły już dwa lata od naszych ostatnich koncertów. Chcemy im pokazać, że B.A.P powrócili naprawdę. Zaprezentujemy wyjątkowe i mocne występy. Dwa lata temu powiedziałem, że dam z siebie wszystko, chociażby moje struny głosowe pękły. Tym razem wszyscy ciężko pracowaliśmy, by się przygotować do tej trasy. Damy z siebie wszystko, by tylko usłyszeć, że dobrze i ciężko pracujemy.”

Himchan dodał: „To zaszczyt, że możemy dodać do nazwy słowo „światowa”. Proszę obserwujcie uważnie nasze poczynania od teraz.  Będę pracował ciężko dopóki mi włosy nie wypadną.”

Nowe piosenki z piątego mini albumu „CARNIVAL” zostały zaprezentowane pierwszy raz podczas koncertu. Ten mini album złożony jest z piosenek, które wywołują szybsze bicie serca od ich początku do samego końca – tak jak tytułowy festiwal. To też próba nowego gatunku dla B.A.P.

„Włożyliśmy dużo pracy, żeby pokazać tym albumem naszą nową odsłonę” wyjaśnił Bang Yongguk i dodał „Myślę, że będziecie mogli poczuć cos nowego w porównaniu z dotychczasową muzyką B.A.P. Szczegółowo przygotowywaliśmy ten album, żebyście mogli wyczuć, że taki styl i muzyka też nam pasują”.

Tytułowa piosenka „Feel So Good” to utwór mówiący o szczególnych emocjach wyrażanych wobec drugiej osoby. Radosna gitara i żywa perkusja, wyszukany rap do pary z bębnami i zabawnymi wokalami wpadają od razu do ucha. W odniesieniu do tego B.A.P wyznali: „Tutaj możecie poczuć delikatność, która nie występuje w naszych dotychczasowych piosenkach. Stworzyliśmy ten utwór z nadzieją, że będzie sprawiać przyjemność osobom, które będą jej słuchać.”

Zelo i Jongup brali udział w tworzeniu choreografii. Jongup powiedział: „Piosenka jest w nowym stylu, ale włożyliśmy mnóstwo pracy w pokazanie naszych indywidualnych charakterów”.

Gdy zapytaliśmy, czy piosenka jest podobna do „Crash”, Youngjae odpowiedział „Obie piosenki mają punkt wspólny – sprawiają że czujesz się dobrze, gdy ich słuchasz, ale ‘Feel So Good’ lepiej sprawdza się podczas występów. Ma dużo silnych źródeł, przez co jest wiele momentów, w których różni się od ‘Crash’. To te rzeczy, które przelaliśmy do choreografii”.

Zespół wyjawił też swoje nowe nastawienie przy przygotowywaniu albumu i trasy światowej. Daehyun zdradził: „To było nowe uczucie, kiedy wszyscy weszliśmy ponownie do sali treningowej. Przywitaliśmy się ponownie pierwszy raz w tym samym miejscu, gdzie zazwyczaj spotykaliśmy się razem by ćwiczyć. Każdy z nas doświadczył czegoś nowego w tamtym momencie. Przywitaliśmy się pozdrowieniem, którego zawsze używaliśmy, ale ponieważ minęło dużo czasu od ostatniego razu, było to dla nas bardzo wyjątkowe przeżycie, pełne różnych emocji, którego nie da się wyrazić słowami.”

Bang Yongguk dodał „Zawsze lubimy być wszyscy razem w sześciu. Opowiem wam jedną z historii zza kulis powstawania albumu ‘CARNIVAL’. Pojechaliśmy razem na wakacje i wreszcie mieliśmy czas by po prostu popatrzeć w niebo i dużo ze sobą rozmawiać. Festiwale z reguły nie są wielkie, ale gdy jesteś w stanie spędzić je z dobrymi ludźmi i dobrze się bawić, to jest to zarówno festiwal , jak i karnawał. To właśnie te uczucia złożyliśmy razem przy produkcji tego albumu.”

Po chwili dodał: „Czujemy się dobrze, będąc razem ze sobą i chyba dlatego wychodzą nam takie piosenki jak „Feel So Good”. Bycie razem daje wiele inspiracji i tworzy dobrą muzykę. Uważamy, że to błogosławieństwo, że możemy być razem i bardzo to doceniamy” wyrażając swoje podziękowania dla reszty zespołu.

Na zakończenie dodali: „Zaczynamy promocję „Feel So Good’ w przyszłym tygodniu. Prosimy o waszą miłość i wsparcie. Zaraz po promocji zaczynamy trasę koncertową. Przepraszamy fanów, że musieli tak długo czekać. Zamierzamy nadal kontynuować pracę, wiec liczymy na wasze oczekiwania i wsparcie. Nawet za granicą będzie wiele okazji i możliwości, by porozumieć się z fanami, więc będziemy ich próbować od czasu do czasu.”, czym pokazali że nie zapomnieli o miłości swoich fanów.

22 lutego B.A.P rozpoczną aktywną promocję z piątym mini albumem ‘CARNIVAL’. Zaraz potem pod hasłem ‘B.A.P LIVE ON EARTH 2016 WORLD TOUR’ B.A.P rozpoczną długa podróż poprzez pięć kontynentów, 15 krajów i 30 koncertów. Trasa zacznie się w Korei i wyruszy do USA, Meksyku, Polski, Rosji, Nowej Zelandii i dalej.


 

Oryginalny artykuł [x]
trans cr: nicole @ baptrans ; Mizuki @ bappoland.wordpress.com

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s