[WYWIAD] B.A.P „Początek światowej trasy w kwietniu; niedługo powrócą”

Obecnie promujący „Feel so good” B.A.P, wyjawili swoje uczucia na temat powrotu podczas programu muzycznego.

B.A.P (Bang Yongguk, Himchan, Daehyun, Youngjae, Jongup, Zelo) spotkali się z Donga.com wieczorem 26-ego podczas otwarcia nowego skrzydła hali KBS w „MusicBank” w Seulu, Yeouido i podzieli się swoimi przemyśleniami na temat promocji i konceptu „Feel So Good”.

Tym razem powrót B.A.P był potwierdzony bez showcase. „Feel so good” było ujawnione fanom pierwszy raz podczas koncertu.

„Ta promocja rozpoczęła się bez specjalnego showcase poświęconego powrotowi. Bardziej podobało nam się pierwsze pokazanie piosenki w trakcie koncertu. Ujawnianie naszego albumu podczas koncertu, jeszcze przed grafikiem, miało szczególnie znaczenie. To było wygodne zaprezentować nowe piosenki na miejscu, z naszymi fanami, wyglądało, że im również się to podobało tak jak nam. (Bang Yongguk)

Nowa piosenka, „Feel so good” jest zawarta w nowym albumie „Carnival”, była wyprodukowana osobiście przez lidera Bang Yongguka i ujawnia ona radosne uczucia o podróży.

„To piosenka, której możesz łatwo słuchać w kawiarni lub samochodzie. Być może to dlatego, że to Yongguk ją wyprodukował, ale jest naprawdę dobra. Tym razem była tworzona z myślą o spróbowaniu lekkiej piosenki zamiast cięższego wydania. Już wcześniej chciałem spróbować tego typu muzyki, więc kiedy stoję na scenie, to naprawdę ekscytujące. Czasami zastanawiam się, czy to tylko my jesteśmy podekscytowani, ale mam nadzieję, że ludzie mogą się dobrze bawić oglądając to.” (Himchan)

Dalej z promocją, od kwietnia B.A.P odbędą światową trasę na 5 kontynentach, w 17 krajach, w przybliżeniu będzie to 30 koncertów.

„Trasa zaczyna się w kwietniu. Chociaż kraje w których już byliśmy też są fajne, to bardziej oczekujemy miejsc, w których jeszcze nie byliśmy. Nieważne gdzie, jeśli jest to miejsce, w którym możemy stanąć na scenie, to musimy tam jechać. Ponieważ wróciliśmy z fajną jakby karnawałową piosenką, chcemy dobrze bawić się z fanami promując ją. Niedługo wrócimy.” (Wszyscy)

Oryginalny artykuł [x]
Tłumaczenie: sojeong @ baptrans | Olka @ bappoland.wordpress.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s