[ARTYKUŁ] 160304 StarNews Doltalk: B.A.P Bang Yongguk „Ambicje, by produkować? Moje piosenki są tworzone tylko dla B.A.P”

Grupa idoli B.A.P (Bang Yongguk, Himchan, Daehyun, Youngjae, Jongup, Zelo) powrócili z jasnym i funkowym wizerunkiem. Po raz kolejny lider B.A.P, Bang Yongguk, zajął się produkcją albumu nadając mu ich własną, oryginalną barwę.

Bang Yongguk z B.A.P 3. [marca] spędził popołudnie w poczekalni Mnet „M Countdown” opowiadając StarNews o produkcji albumu.

Obecnie grupy idoli nie tylko tańczą i śpiewają, ale również posiadają umiejętności produkcyjne, piszą swoje własne teksty, komponują, produkują albumy, etc. W przypadku Zico z Block B jest on nie tylko wykonawcą, ale również jest kochany jako młody producent.

Gdy zapytaliśmy Bang Yongguka z B.A.P, czy byłby zainteresowany napisaniem piosenki dla innego piosenkarza, odpowiedział „Moje piosenki są tworzone tylko dla B.A.P”.

Po czym dodał „Myślę, że jeśli dalej będę produkował albumy, pojawi się [przede mną/przed nami] ścieżka” i że „nie skupiając się na innych rzeczach, chciałbym skoncentrować się na tworzeniu muzyki tylko dla B.A.P.”

W międzyczasie B.A.P wydali 22 minionego miesiąca swój nowy album „Carnival” i promują się ze skoczną piosenką tytułową „Feel So Good”. To dopiero 3 miesiące po wydaniu albumu „Matrix”, który był ich pierwszym comebackiem po roku i dziewięciu miesiącach.

Zaczynając od „B.A.P LIVE ON EARTH 2016 WORLD TOUR” w Seulu w zeszłym miesiącu, B.A.P wystąpią z 28 koncertami w 16 krajach na całym świecie podczas światowej trasy.

Oryginalny artykuł [x]
Tłumaczenie: Clare @ BAP_intl | Chii @ bappoland.wordpress.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s